MЁNYRA E ABDESIT

 
Desha tė mė tregoni ēfarė domethėnie ka kjo ėndėrr... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007

Pyetje:

Përshëndetje nga unë Samirja.
Jam takuar me një djalë dhe  më ka pëlqyer shumë e edhe unë atij.
Flas çdo natë me të në msn.
Ai tash ka shkuar në Suedi por kur fola një natë më tha se  po më sheh mua shumë në ëndërr duke u grindur,
sikur s'po duhemi hiq, më tha se di pse s'po më len në ëndrra të qetë. 
Kur po zgjohem po habitem pse po më ndodh kështu. 
Ju lutem më  tregoni çka d.m.th. kjo se shumë po më pëlqen ai,
nuk e di pse.
Dhashtë Zoti të jetë  fati im ai njeri!

Përgjigje:
Eselamu alejkum!
Nuk lejohet të keni biseda me një djalë të huaj, por nëse njiheni le të kërkon ai në  familje dhe martohuni, ngase kjo nuk është e lejuar.

                                                                                           Husein Es-Serraxh
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.