MЁNYRA E ABDESIT

 
Kam parė nė ėndėrr njė grua tė veshur krejt nė tė zeza PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007

Pyetje:

Selam alejkum!
Kam parë në ëndërr një grua të veshur krejt në të zeza dhe më ndiqte e m'i 
shtiu thonjtë në fyt dhe më tha se do të mbys. Unë jam zgjuar nga gjumi duke bërtitur fort dhe po kam frikë. 
Tani po frikësohem.
Faleminderit!
Allahu ju shpërbleftë!
 

Përgjigje:
Alejkum selam!
Kjo është prej shejtanit, lexoni duatë e mëngjesit dhe të mbrëmjes
me rregull dhe kujdeseni për faljen e namazeve.
                                                                                                 
                                                                                                      Bedri Robaj
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.