MЁNYRA E ABDESIT

 
E kam parė nė ėndėrr nėnėn time tė vdekur ... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007

Pyetje:
E kam parë në ëndërr nënën time të vdekur dhe desha të di çfarë domethënie 
ka kjo ëndërr. Unë në ëndërr nuk e dija se ishte e vdekur po sikur kishte qenë te daja me 
ndejt e unë ishamërzitur shumë për të dhe kur erdhi unë prej gëzimit ia nisa 
me puth nëpër krejt fytyrën ei thashë që shumë jam mërzitur për të. Ajo qeshi e tha se edhe ajo ishte mërzitur.
Kur më doli gjumi kisha qenë duke qajtur aq shumë sa edhe 
tërë ditën kam qajtur vërtet.
Ju falënderoj shumë për përgjigjen. ZOTI JU BEKOFTË!

Përgjigje:
Eselamu alejkum!
Kjo është dashuria që keni pasur ndaj saj dhe ajo ndaj teje. Allahu e din më së miri.

                             
                                                                            
Husein Es-Serraxh

 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.