MЁNYRA E ABDESIT

 
Notoja shumė larg nė ėndėrr... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007Pyetje:

Es-selamu alejkum!
Para disa ditësh kam parë një ëndërr dhe jam kureshtare ta dijë sado pak 
kuptimin e saj ngase me sillet në kokë.
Kam parë veten se kisha shkuar në një pishinë me shoqe, por unë isha e veçuar që shkoja not shumë larg, me një dorë arrija në 50 
metra, dhe më dukej shumë lehtë sikur po fluturoja, nuk e ndijsha fare 
veten se po lodhem nga notimi.
(Ndërsa në jetën e  përditshme nuk jam askund nga kjo që kam 
parë në ëndërr, përkundrazi, e respektoj Krijuesin dhe praktikoj me 
kënaqësi çdo urdhër të Tij, Elhamdulilah).
Esselamu alejkum!

Përgjigje:
Alejkum selam!
Do t'i kalosh shoqet tua në dituri inshallah.

                                                                                      
                                                 
Husein Es-Serraxh


 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.