MЁNYRA E ABDESIT

 
Kam parė nė ėndėrr gjyshin tim tė vdekur PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007

Pyetje:
Kam parë në ëndërr se gjyshi im i vdekur më thoshte
 t'ia këndoj një hatme.  
A është mirë t'ia këndoj se në ëndërr i premtova se do ta
 bëj këtë dhe ai qeshi? Si mund ta komentoni këtë?

Përgjigje:
Eselamu alejkum.
Nëse keni mundësi ia këndoni por nuk e keni obligim.
                           
                                                                                 Husein Es-Serraxh
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.