MЁNYRA E ABDESIT

 
Gruaja e axhės e ka parė burrin e saj tė vdekur nė ėndėrr... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 16 shkurt 2007

Pyetje:
Më ka vdekur mixha para një muaji e disa ditësh por
 gruaja e tij e ka parë në ëndërr se vinte te shtëpia dhe shikonte
 në magje se a ka miell dhe kërkonte të pinte ujë mirëpo miell nuk 
gjente në magje.
Ju faleminderit për mirëkuptim! Pres përgjigjen tuaj me padurim.


Përgjigje:
Eselamu alejkum.
 Shikoni mos e ka ndonjë borxh apo ndonjë amanet dikujt, apo i është betuar Allahut që të bëjë diçka e nuk e ka realizuar. Ia kryeni ju dhe jepni diçka për të-sadaka. Allahu e din më së miri.
         
                                                                                       Husein Es-Serraxh
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.