MЁNYRA E ABDESIT

 
Ēfarė kėrkuam dhe ku e gjetėm? PDF Printoni E-mail
Shkruar nga ...   
e enjte . 07 shkurt 2013

Kemi kërkuar dritë në varre dhe atë e kemi gjetur në namazin e natës
Kemi kërkuar munker dhe nekir dhe ata dy i kemi gjetur në Kuran.
Kemi kërkuar kalimin e urës së siratit dhe e kemi gjetur në sadaka.
Kemi kërkuar shuarjen e etjes ditën e gjykimit dhe atë e kemi gjetur në agjërim.
Kemi kërkuar bereqetin në furnizim dhe atë e kemi gjetur në namazin e sabahut.

Përshtati: Valdet Kamberi
 
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.