MЁNYRA E ABDESIT

 
Nė ėndėrr kam parė se ėshtė thyer kėmba... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e martė. 13 shkurt 2007

Pyetja:

Pashë në ëndërr që më është thyer këmba dhe e pashë ashtin. Çka d.m.th. kjo nëse keni mundësi të më përgjigjeni. Ju përshëndes!
P.S. Kjo faqe më pëlqeu shumë...

Përgjigjja:
Falënderimi i takon Allahut. Paqja dhe mëshira e Tij qofshin mbi të Dërguarin e Tij, shokët e Tij dhe mbi të gjithë besmitarët.

I beson shumë një njeriu prej të afërmve të tu por pastaj do ta humbësh atë njeri.

                                                                         Hoxhë: Husein Es-Serraxh

 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.