MЁNYRA E ABDESIT

 
Urtėsi PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Valbona   
e mėrkurė. 13 qershor 2012

Çdo mbret ka qenë dikur fëmijë dhe ka qarë.

Çdo ndërtesë e madhe fillmisht ishte vetëm një plan.

Nuk është me rëndësi se ku je sot, me rëndësi është se ku do të jesh nesër...

Mos u bëj asnjëherë krenar për pozitën që e ke, sepse pas një loje të shahut, edhe mbretin, edhe ushtarët e tij i fusin në të njejtën kuti.

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.