MЁNYRA E ABDESIT

 
Cila ėshtė gjėja mė e ēuditshme tek njeriu? PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Valdet Kamberi   
e premte. 18 maj 2012
Jeton sikur të mos vdes kurrë, dhe vdes sikur të mos kishte jetuar kurrë!
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.