MЁNYRA E ABDESIT

 
A ju lejohet femrave tė kėndojnė ilahi para meshkujve? PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 09 shkurt 2007

Pyetje:

A ju lejohet femrave që të këndojnë ilahi para  meshkujve të
huaj, si p.sh. kur ka ders në ndonjë 
shtëpi të kulturës apo duhet të jenë të gjitha femra dhe në 
çfarë kushtesh lejohet kjo? Allahu ju shpërbleftë!Përgjigje:

Eselamu alejkum. Jo nuk lejohet motër, por nëse janë ato vetëm (pa meshkuj) ju lejohet.
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.