MЁNYRA E ABDESIT

 
Nė ėndėrr dikush mundohej tė mė mbyste... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 09 shkurt 2007

Pyetje:
Shpresoj se jeni mirë. Është hera e parë që e lexoj këtë 
faqe dhe më pëlqejnë shumë gjëra.
Ju lus të ma komentoni një ëndërr. Jam 31 vjeç dhe i fali pesë
kohët e namazit. Një natë ëndërroja se dikush m'a zinte frymën, donte të më mbysë 
me jorgan dhe unë s'mund të lëvizja kokën për të shpëtuar. Në ato çaste fillova me mendje dhe me
gjuhë ta thoja tespidovën dhe pas pak çastesh 
m'u largua personi që donte të më mbysë. E di se duhet të jetë 
e mirë përderisa këndoja në gjumë tespidovën, por, nëse dini diç më 
shumë ju lutem m'a komentoni. Allahu ju shpërbleftë!

Përgjigje:

Eselamu alejkum. Kjo është prej shejtanit dhe mos u brengos ngase nuk mund të të bëj  dëm asgjë inshallah, por lexoni duatë e gjumit para se të fleni.

                                                                                       Husein es Serraxh              
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.