MЁNYRA E ABDESIT

 
Kur sheh nė ėndėrr gra qė tė bėjnė sihėr, dhe kur sheh se tė bie dhėmbi... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 09 shkurt 2007

Pyetje:
Motra ime ka probleme me sihër dhe ajo shumë shpesh sheh 
në ëndërr disa gra duke i bërë sihër. 
A është e mundur që ato me të vërtetë bëjnë sihër apo 
është vetëm nga shejtani.              
Dhe,  çka do të thotë kur sheh në ëndërr duke të rënë një 
dhëmb nga goja.Përgjigje:

Eselamu alejkum!
Motër, nëse i sheh se ku po bëjnë sihër, shkoni tek ai vend dhe kërkoni e nëse e gjeni merreni dhe këndoni Kur’an asaj çka gjeni. Inshallah Allahu e shëron motrën tuaj.
Kurse, rënia e dhëmbit është shenjë se do të vdes dikush i afërt. Allahu e din më së miri.

                                                                                  
Husein es Serraxh              
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.