MЁNYRA E ABDESIT

 
A ėshtė emėr mysliman emri Donesa? PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e mėrkurė. 18 gusht 2010
Pyetje:

E kam një pyetje, nëse mund të më ndihmoni, është shumë urgjent. Emri Donesa, a është emër mysliman, dhe nëse po çfarë kuptimi ka? Zoti ju shpërbleftë!

 

 Pëgjigje:

Nuk e di që emri Donesa të jetë emër mysliman dhe nuk ia di kuptimin. Ka mundësi të jetë emër nga ndonjë gjuhë evropiane.

Allahu e di më së miri!                                                                     Muhamed Dërmaku
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.