MЁNYRA E ABDESIT

 
Burri nuk mė lejonė tė mbulohem... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e martė. 30 janar 2007

Pyetje:

Es-selamu alejkum!
Kam një pyetje. I fali pesë kohët e namazit dhe kam dëshirë të mbulohem por burri nuk më lejon. Frikësohem se mos po më zë vdekja edhe pse ende nuk i kam 28 vjet. Ju lutem më ndihmoni!

Përgjigje:
Alejkum selam motër!
Silluni mirë me burrin sa të keni mundësi dhe bëni dua sa më shumë që Allahu t’ia hap zemrën dhe të të lejojë ty të mbulohesh.

                                                                               Husejn Es-Serraxh
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.