MЁNYRA E ABDESIT

 
SALLATĖ FRUTASH PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Albana   
e martė. 25 maj 2010

Nevojiten:
1 banane,
1 portokall,1 kivi,
1 gotë qumësht,
1 shllag i bardhë.


Përgatitja:
Marrin një enë të qelqtë dhe nga brendia e spërkasim me krem çokollate, frutat e prera në copa të vogla përzihen dhe futen në enë. Përgatitet shllagu me qumësht dhe u hedhet frutave përmbi, dekorohet me krem çokollate e copa arrash.
 
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.