MЁNYRA E ABDESIT

 
Nė ėndėrr kur njė zė tė thotė Allahu tė don... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 12 janar 2007

Pyetja:
Selam Alejkum. Para disa ditëve kam parë një ëndërr, dhe më ka lën shumë përshtypje. Kam parë sikur unë isha në dhomë vetëm dhe një zë më tha që: Allahu  ty të don. Cka do të thotë kjo?

Përgjigjja: Falenderimi i takon Allahut, përshëndetjet qofshin mbi të Dërguarin e Allahut, shokët e tij, familjen e tij dhe të gjithë besimtarët që ndjekin rrugën e tij deri në ditën e gjykimit.

Dëshiron të punosh ose punon një punë që do të pranohet inshallah.

                                                                                        Husejn Es-seraxh
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.