MЁNYRA E ABDESIT

 
TORTĖ ME NISESHTE PDF Printoni E-mail
Shkruar nga Albana   
e enjte . 07 janar 2010

Nevojiten:
1 margarinë,
4 ve,
2 gota sheqer,
1 gotë kos,
1 pecivë,
1 kuti niseshte,
2 lugë miell.

E përgatitë brumin dhe e shtrinë në tepsi nr.36 e pjek.
 
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.