MЁNYRA E ABDESIT

 
Kėshillė... PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e martė. 12 dhjetor 2006

Selam alejkum. 
Desha të e ju përshëndes dhe të ju them dy fjalë për namazin se    
është shtylla e dinit dhe desha të ju them atyre që nuk falen dhe e lexojnë     
letrën time, që faleni namazin para se dikush nëser të ua fal namazin juve, se atëherë do të jetë tepër vonë. Allahu ju shpërbleft me Xhennetin Firdeus që po na  mundesoni të 
shprehemi hapur në këtë faqe.
                                                                                                   Zejnija 
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.