MЁNYRA E ABDESIT

 
Urtėsi pėr mendjen PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e martė. 05 gusht 2008


Nuk ka gjë më të bukur sesa mendja të cilën e stolis e vërteta.


Nuk ka pasuri si mendja, mjerim si injoranca, trashëgimi si kultura dhe mik më të mirë sesa këshilla.


Mjerë për një popull, i mençuri i të cilit është memec dhe i forti, i verbër.

 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.