MЁNYRA E ABDESIT

 
Fjalė tė urta PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e martė . 25 mars 2008

Njeriu më i mirë është ai që është më i dobishëm për miqtë e tij.
 
Ai që mendon për veten se është më i miri, është më i keqi. 

Tri gjëra e bëjnë këtë jetë të mjerueshme: hakmarrja, xhelozia dhe karakteri i dobët. 
                                                      
                                                           Aliu radijall-llahu anhu    
 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.