MЁNYRA E ABDESIT

 
A ėshtė haram tė mbash HAJMALI? PDF Printoni E-mail
Shkruar nga --   
e premte. 21 mars 2008
Pyetje:
Në qoftë se mundeni, më tregoni se a është haram të mbash HAJMALI? PO—JO?


Përgjigje:
Po, bartja e hajmalisë është gjynah i madh dhe konsiderohet haram.


                                                                       Muhamed Dërmaku

 

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.