MЁNYRA E ABDESIT

 
Emrat e bukur tė Allahut
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė. 10 mars 2014 Lutjepranuesi (EL MUXHIB) Husein Eserraxh 1944
e martė. 26 nėntor 2013 Sunduesi (EL MELIK- EL MALIK- EL MELIIK) Husein Eserraxh 1319
e shtunė. 17 gusht 2013 I Buti (EL LATIF) Husein Eserraxh 1445
e premte. 21 qershor 2013 Mposhtėsi (EL KAHAR – EL KAHIR) Husein Eserraxh 1384
e enjte. 23 maj 2013 I Afėrti (EL KARIB) Husein Eserraxh 1504
e premte. 05 prill 2013 Mėkatfalėsi, Falėsi (EL AFU’U- EL GAFUR- EL GAFFAR) Husein Eserraxh 1411
e enjte. 29 nėntor 2012 Pse duhet ta njohim Allahun ... 2364
e martė. 06 nėntor 2012 I Pasuri (EL GANIJ) Husein Eserraxh 1533
e mėrkurė. 19 shtator 2012 Fuqiploti, i Forti, i Palėkundshmi, i Fuqishmi Husein Eserraxh 1528
e hėnė. 30 korrik 2012 Strehimtari, Zotėriu (ES-SAMED, ES-SEJID) Husein Eserraxh 1581
e shtunė. 30 qershor 2012 Falėnderuesi, Mirėnjohėsi (ESH SHAKIR – ESH SHEKUR) Husein Eserraxh 1432
e mėrkurė. 30 maj 2012 I Shenjti, Paqedhėnėsi, i Madhėruari, i Miri (EL KUDDUS, ES SELAM, ES SEBUH, ET TAJIB) Husein Eserraxh 1623
e enjte. 19 prill 2012 Vigjiluesi, Dėshmuesi (ER REKIB, ESH SHEHID) Husein Eserraxh 1629
e hėnė. 19 mars 2012 I Buti (ER REFIK) Husein Eserraxh 1610
e enjte. 23 shkurt 2012 I Gjithėmėshirshmi, Mėshirėploti (ER-RAHMAN, ER-RAHIM) Husein Eserraxh 1638
e hėnė. 30 janar 2012 Zoti (ER RABB) Husein Eserraxh 1636
e hėnė. 19 dhjetor 2011 I Dhembshuri (Er Reuf) Husein Eserraxh 1856
e shtunė. 12 nėntor 2011 I Gjithėdituri, i Gjithinformuari (El Alim, El Khabir) Husein Eserraxh 2220
e martė. 18 tetor 2011 I Turpshmi, Mbuluesi (El Hajjij, Es Sittir) Husein Eserraxh 1820
e mėrkurė. 29 qershor 2011 I falėnderuari (El Hamid) Husein Eserraxh 1866
e hėnė. 06 shtator 2010 Pėrdėllimtari, i Buti - (El Halim) Husein Eserraxh 2028
e shtunė. 30 janar 2010 Gjykatėsi - (El hakem) Husein Eserraxh 2231
e martė. 29 dhjetor 2009 I vėrteti - (El Hakk) Husein Eserraxh 2306
e premte. 16 tetor 2009 Mirėbėrėsi, Dhuruesi, Bujari, Mė Bujari - (El Berr, El Uehhab, El Kerim, El Ekrem) Husein Eserraxh 2150
e shtunė. 03 tetor 2009 Llogarimarrėsi - (El Hasib) Husein Eserraxh 1799
e enjte. 02 korrik 2009 Nismėtari, Paslėnėsi - (El Mukadim, El Muehir) Husein Eserraxh 1969
e hėnė. 04 maj 2009 Zgjidhjedhėnėsi - (El Fetah) Husein Eserraxh 2101
e martė. 21 prill 2009 Gjithėshikuesi - (El Besir) Husein Eserraxh 2081
e diel. 12 prill 2009 Dėgjuesi - (Es Semi’i) Husein Eserraxh 1895
e mėrkurė. 18 mars 2009 Furnizuesi - (Er Rezak) Husein Eserraxh 1983
e mėrkurė. 25 shkurt 2009 I Urti - (El Hakim) Husein Eserraxh 1932
e martė. 03 shkurt 2009 Bujari - (El Xheuad) Husein Eserraxh 1962
e mėrkurė. 28 janar 2009 I Bukuri - (El Xhemil) Husein Eserraxh 2069
e shtunė. 17 janar 2009 Pendimpranuesi - (Et Teuab) Husein Eserraxh 1944
e martė. 06 janar 2009 I Dashuri - (El Uedud) Husein Eserraxh 2215
e hėnė. 29 dhjetor 2008 El Euel, El Ahir, Edh Dhahir, El Batin - I Pari, i Fundit, i Dukshmi dhe i Padukshmi Husein Eserraxh 1873
e hėnė. 22 dhjetor 2008 I Larti, mė i Lartėsuari (El Alij el A’la) Husein Eserraxh 1742
e shtunė. 20 dhjetor 2008 NJė i Vetėm (El Uahid el Ehad) Husein Eserraxh 1786
e enjte. 18 dhjetor 2008 Emri Allah Husein Eserraxh 2234
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 99 Emrat e Bukur te Allahut Husein Eserraxh 4660
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Emrat e bukur tė Allahut tė pėrmendur dhe vėrtetuar nė hadith Husein Eserraxh 2539
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Emrat e bukur tė Allahut tė pėrmendura nė Kuran Husein Eseraxh 3247
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Emri mė i madh i Allahut Husein Eserraxh 3344
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Kushtet e pranimit tė Emrave tė bukur Husein Eserraxh 2616
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Emrat e Allahut janė teufikije Husein Eseraxh 2727
e mėrkurė. 17 dhjetor 2008 Emrat e bukur tė Allahut Husein Eseraxh 5194
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 46 nga 46

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.