MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 21 gusht 2008 Llogaritni veprat tuaj para se t’u llogariten nga Allahu -- 371
e mėrkurė . 20 gusht 2008 Kujdesu vetėm pėr ditėn e sotme Aid El Karni 385
e martė . 19 gusht 2008 Kujtoj lotėt e derdhur Aid El Karni 380
e shtunė . 16 gusht 2008 Shtepia jote eshte mbreteri e lavdise dhe dashurise Aid El Karni 348
e mėrkurė . 13 gusht 2008 Ngutja dhe pamaturia jane lende djegese te mjerimit Aid El Karni 365
e martė . 12 gusht 2008 Uji i Pendimit Aid El Karni 424
e shtunė . 09 gusht 2008 Shndėrroj humbjet ne fitore -- 374
e premte . 08 gusht 2008 Pesimsti krijon njė atmosferė tė depresionit Aid El Karni 360
e martė . 05 gusht 2008 Disa pika tė cilat tė ndihmojnė tė arrish lumturi Aid El Karni 422
e hėnė . 04 gusht 2008 Prano tė mirat dhe pėrfito nga to aq sa mundesh Aid El Karni 352
e diel . 03 gusht 2008 Orrganizoje kohėn qė tė mund t’i realizosh qėllimet tua Aid El Karni 362
e shtunė . 02 gusht 2008 Heroizmi i grave tė moshuara Aid El Karni 360
e mėrkurė . 30 korrik 2008 Ēelėsi i lumturisė ėshtė rėnia nė sexhde Aid El Karni 401
e mėrkurė . 30 korrik 2008 Verbėsia e zemrės ėshtė verbėsi e vėrtet Aid El Karni 359
e hėnė . 28 korrik 2008 Mbėshtetu Zotit tėnd Aid El Karni 401
e diel . 27 korrik 2008 Sjellja e mirė ėshtė dhunti e madhe Aid El Karni 375
e shtunė . 26 korrik 2008 Angazhohu me tė tashmen dhe jo me tė kaluarėn Aid El Karni 382
e mėrkurė . 23 korrik 2008 Askush nuk ėshtė mė i lumtur se sa ata qė i besojnė Allahut Aid El Karni 549
e martė . 22 korrik 2008 Kujtoje Allahun nė kohėt e mira dhe Ai do t’ju kujtoj nė kohėt e vėshtira Aid El Karni 334
e hėnė . 21 korrik 2008 Gabime tė pėrhapura mes grave -- 454
e shtunė . 19 korrik 2008 Bėrja e veprave tė mira e kėnaq zemrėn Aid El Karni 385
e premte . 18 korrik 2008 Bamiresia largon fatkeqeine Aid El Karni 409
e premte . 18 korrik 2008 Profesioni yt i pėlqyer ėshtė sekret i lumturisė sate Aid El Karni 357
e martė . 15 korrik 2008 Zemra qė lėngoi pėr xhenet Aid El Karni 420
e hėnė . 14 korrik 2008 Njė shtėpi pa zemėrim, zhurmė dhe rraskapitje Aid El Karni 426
e hėnė . 14 korrik 2008 Ti do tė del fitimtare nė tė gjitha situatat Aid El Karni 347
e premte . 11 korrik 2008 Jeta nė kasolle me besim ėshtė mė e mirė se jeta nė pallat me mosbesim Aid El Karni 408
e enjte . 10 korrik 2008 Lutja i zbut vuajtjet Aid El Karni 439
e mėrkurė . 09 korrik 2008 Gruaja qė ofron mbėshtetje nė kohėn e fatkeqėsisė Aid El Karni 448
e martė . 08 korrik 2008 Lumturia ekziston…por kush mund ta gjej atė Aid El Karni 425
e hėnė . 07 korrik 2008 E pakta qė tė bėn tė lumtur ėshtė mė e mirė se sa e shumta qė tė bėn tė lumtur Aid El Karni 342
e diel . 06 korrik 2008 Askush nuk ėshtė plotėsisht i lumtur Aid El Karni 413
e shtunė . 05 korrik 2008 Kėta njerėz janė nuk janė tė lumtur Aid El Karni 351
e premte . 04 korrik 2008 Shiko retė e jo tokėn Aid El Karni 417
e enjte . 03 korrik 2008 Mos e kalo kohėn duke mos bėrė asgjė Aid El Karni 363
e mėrkurė . 02 korrik 2008 Hip nė anijėn e shpėtimit Aid El Karni 350
e martė . 01 korrik 2008 Hy nė kopshtin e diturisė Aid El Karni 368
e hėnė . 30 qershor 2008 Ke kujdes nga neglizhenca Aid El Karni 312
e diel . 29 qershor 2008 Shpirti meriton mė shumė kujdes sa sa trupi Aid El Karni 404
e diel . 29 qershor 2008 Sjellja me partnerin e jetes Aid El Karni 414
e premte . 27 qershor 2008 Ti nuk ke ku tė drejtohesh pėrveē Allahut Aid El Karni 388
e enjte . 26 qershor 2008 Dita e bekuar Aid El Karni 429
e mėrkurė . 25 qershor 2008 Bėhu serioze, bėhu serioze… Aid El Karni 388
e hėnė . 23 qershor 2008 Cilėsitė e gruas sė mirė -- 410
e shtunė . 21 qershor 2008 Bėhu gruaja mė e bukur nė botė Aid El Karni 433
e premte . 20 qershor 2008 Bėhu e gėzueshme nė zemėr qė tė pėrqafojė universi Aid El Karni 372
e enjte . 19 qershor 2008 Shumica e problemeve kanė shkaqe tė vogla Aid El Karni 369
e mėrkurė . 18 qershor 2008 Ti nuk ke kohė pėr biseda tė kota Aid El Karni 404
e martė . 17 qershor 2008 Ėshtė nder i mjaftueshėm pėr ty qė je muslimane Aid El Karni 375
e hėnė . 16 qershor 2008 Mos e shkatėrro veten me duart e tua Aid El Karni 386
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 451 - 500 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.