MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte . 24 tetor 2008 Koncentrimi dhe llojet e tij -- 370
e enjte . 23 tetor 2008 Si tė veprojmė me dėgjuesin indifirent -- 301
e mėrkurė . 22 tetor 2008 Si tė veprojmė me dėgjuesin (kundėrshtar) refuzues -- 305
e martė . 21 tetor 2008 Si te sillemi me dėgjuesin e papėrcaktuar .. 297
e hėnė . 20 tetor 2008 Bisedimi me qellim te bindjes -- 301
e diel . 19 tetor 2008 Zbulo pikat e forta dhe te dobėta nė aftėsinė e komunikimit -- 332
e shtunė . 18 tetor 2008 A ke menduar ndonjėherė pėr mėnyrėn se si i dėgjon te tjerėt -- 338
e premte . 17 tetor 2008 Shpėto nga pengesat pėr dėgjim tė shėndoshė me kėto pika -- 312
e enjte . 16 tetor 2008 Biseda dhe Heshtja -- 348
e mėrkurė . 15 tetor 2008 Cilėsive kryesore qe duhet ti posedoj njė njeri pėr te qenė i aftė nė komunikim -- 319
e hėnė . 13 tetor 2008 Baza mbi tė cilėn ngritet shprehia e kontaktit -- 346
e diel . 12 tetor 2008 Fjala e mirė -- 407
e shtunė . 11 tetor 2008 Marrėdhėniet me tjerėt -- 384
e shtunė . 11 tetor 2008 Profesioni -- 289
e enjte . 09 tetor 2008 Filozofia e persosjes -- 357
e mėrkurė . 08 tetor 2008 Si ti eliminojmė pengesat nė pėrmirėsimin tonė -- 328
e mėrkurė . 08 tetor 2008 Mjete per edukimin e nefsit -- 315
e hėnė . 06 tetor 2008 Mjete qe ndihmojnė pėr te menaxhuar konfliktin me shejtanin -- 307
e diel . 05 tetor 2008 Kategoritė e shpirtit -- 334
e shtunė . 04 tetor 2008 Qėllimi i luftės me vetveten -- 324
e shtunė . 04 tetor 2008 Lufta me Vetėveten -- 304
e enjte . 02 tetor 2008 Karakteristikat e personave kreativ -- 334
e mėrkurė . 01 tetor 2008 Jemi Ummet mesatar -- 288
e mėrkurė . 01 tetor 2008 Me fat Bajramin -- 326
e mėrkurė . 01 tetor 2008 Fshirja e gjynaheve -- 371
e diel . 28 shtator 2008 Si te ballafaqohemi me ndjenjėn e dėshtimit Blerta Shaqiri 375
e shtunė . 27 shtator 2008 Agjėruesi durimtarė ėshtė shpėtimtarė -- 328
e shtunė . 27 shtator 2008 Libri i jetės -- 334
e enjte . 25 shtator 2008 Kur do te pendohesh -- 373
e mėrkurė . 24 shtator 2008 Nata e Kadrit mė e vlefshme se sa njė mijė muaj -- 477
e mėrkurė . 24 shtator 2008 Falja e namazit ne naten e Kadrit -- 430
e diel . 21 shtator 2008 Nė Natėn e Kadrit zbresin engjėjt radhė-radhė -- 516
e shtunė . 20 shtator 2008 Nata e Kadrit -- 469
e enjte . 18 shtator 2008 Dėshiroj tjerėve atė qė dėshiron pė vete -- 323
e mėrkurė . 17 shtator 2008 Qė nga sot ... planifiko pėr Natėn e Kadrit. -- 429
e hėnė . 15 shtator 2008 Ramazani -- 330
e diel . 14 shtator 2008 Ēfarė arrijmė me Agjėrim -- 339
e shtunė . 13 shtator 2008 Ramazani, muaji i pėrkujdesjes -- 326
e premte . 12 shtator 2008 Disa dobi shpirterore te agjerimit -- 335
e enjte . 11 shtator 2008 Ramazani -- 261
e martė . 09 shtator 2008 Ramazani - Periudha ushtruese -- 351
e shtunė . 06 shtator 2008 Disa dobi shėndetėsore tė agjėrimit pėr Zemrėn .. 393
e premte . 05 shtator 2008 Agjėrimi – Adhirim i fshehtė -- 319
e mėrkurė . 03 shtator 2008 O ju agjėrues! Blerta Shaqiri 398
e diel . 31 gusht 2008 Ramazani - muaji i Durimit -- 367
e shtunė . 30 gusht 2008 Muaji i Ramazanit Blerta Shaqiri 342
e premte . 29 gusht 2008 Fjalė tė urta -- 444
e enjte . 28 gusht 2008 Urtėsi pėr jetėn -- 433
e martė . 26 gusht 2008 Dituria -- 367
e premte . 22 gusht 2008 Ēfarė i shpie tė rinjtė nė diskoteka? Blerta Shaqiri 388
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 401 - 450 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.