MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė . 06 janar 2009 Disa bindje qė pengojnė Hixhabin Senad Ramadani 337
e hėnė . 05 janar 2009 Kur trupi rri i qetė -- 375
e enjte . 01 janar 2009 Dituria apo Pasuria? -- 367
e hėnė . 29 dhjetor 2008 Besnikėria -- 330
e enjte . 25 dhjetor 2008 Pse nuk ėshtė durimi? -- 405
e martė . 23 dhjetor 2008 Durimi (Sabri) -- 433
e hėnė . 22 dhjetor 2008 Sinqeriteti dhe nijeti nė tė gjitha veprat dhe fjalėt e hapta dhe tė fshehta -- 329
e shtunė . 20 dhjetor 2008 Ditura -- 345
e enjte . 18 dhjetor 2008 Renditja e prioriteteve -- 298
e martė . 16 dhjetor 2008 Lista te cilėn e pėrpilon ne mėngjes ose mbrėmje para se te biesh ne gjumė -- 418
e shtunė . 13 dhjetor 2008 Si tė veprojmė me vizitat e padobishme nėse je e zėnė (p. sh. nesėr ke provim) -- 352
e premte . 12 dhjetor 2008 Gjėrat qė ta harxhojnė kohėn -- 322
e enjte . 11 dhjetor 2008 Si te planifikojmė kohen e veprave tona -- 302
e mėrkurė . 10 dhjetor 2008 Urime Kurban Bajramin! -- 317
e diel . 07 dhjetor 2008 Administrimi i kohes -- 369
e premte . 05 dhjetor 2008 Pėrcakto qėllimet e tua varėsisht nga rolet e tua ne jete -- 288
e mėrkurė . 03 dhjetor 2008 Sheno qellimet -- 344
e hėnė . 01 dhjetor 2008 Obligo veten me qellime -- 347
e diel . 30 nėntor 2008 Obligoje vetem me disa qellime -- 356
e shtunė . 29 nėntor 2008 Nga tė fillosh -- 293
e premte . 28 nėntor 2008 Pėrgjegjėsitė ndaj te tjerėve -- 307
e enjte . 27 nėntor 2008 Pėrgjegjėsitė ndaj Allahut -- 300
e mėrkurė . 26 nėntor 2008 Rrethi i roleve personale -- 302
e martė . 25 nėntor 2008 Qėllimet personale dhe rolet -- 296
e hėnė . 24 nėntor 2008 Zbulo veten -- 418
e diel . 23 nėntor 2008 Ēka ėshtė qėllimi? -- 288
e shtunė . 22 nėntor 2008 Sinjali i cili te tregon se a je duke ecur pėrpara apo prapa pėr realizimin e qėllimeve tua -- 356
e enjte . 20 nėntor 2008 Sinjale te rėndėsishme gjate ndėrtimit te shprehise se planifikimit -- 290
e mėrkurė . 19 nėntor 2008 Si ta planifikojmė ditėn -- 353
e martė . 18 nėntor 2008 Plani ditor -- 333
e hėnė . 17 nėntor 2008 Si te planifikojmė -- 284
e diel . 16 nėntor 2008 Shkaqet qe na bėjnė te mos planifikojmė -- 317
e shtunė . 15 nėntor 2008 Dobitė e planifikimit .. 278
e premte . 14 nėntor 2008 Planifikimi -- 294
e enjte . 13 nėntor 2008 Disa rregulla tjera tė mirėsjelljes -- 308
e mėrkurė . 12 nėntor 2008 Disa rregulla tė mirėsjelljes -- 287
e martė . 11 nėntor 2008 Mėnyrat ndihmese pėr koncentrim -- 334
e hėnė . 10 nėntor 2008 Trup te shėndoshė , mendje te kthjellet dhe gjendje psikike stabile -- 317
e diel . 09 nėntor 2008 Mjete tjera konkrete dhe praktike pėr pune qe te ndihmojnė ne koncentrim (aspektin profesional) -- 303
e shtunė . 08 nėntor 2008 Rezultatet te cilat i sjell prolongimi -- 293
e premte . 07 nėntor 2008 Ushtrime pėr zhvillimin e shkathtėsisė se koncentrimi -- 327
e mėrkurė . 05 nėntor 2008 Cila ėshtė pozita jote ne drejtim me iniciativėn .. 299
e martė . 04 nėntor 2008 A je njeri prolongues -- 302
e hėnė . 03 nėntor 2008 Pse prolongojmė -- 291
e enjte . 30 tetor 2008 Hapa konkrete si te ballafaqohemi me problemet dhe ti zgjedhim ato -- 324
e mėrkurė . 29 tetor 2008 Disa hapa qe te ndihmojnė pėr tu ballafaquar me problemet -- 353
e martė . 28 tetor 2008 Disa pyetje te cilat te ndohmojne te zbulosh pikat e dobeta dhe te forta te shprehise se perqendrimi -- 361
e hėnė . 27 tetor 2008 Mjete qe na ndihmojne per tu koncentruar -- 322
e diel . 26 tetor 2008 Pengesat e koncentrimit -- 300
e diel . 26 tetor 2008 Koncenrtimin perfshin -- 264
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 351 - 400 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.