MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 20 mars 2009 Tema e Ditės -- 558
e enjte. 19 mars 2009 Tema e Ditės -- 569
e mėrkurė. 18 mars 2009 Tema e Ditės -- 567
e martė. 17 mars 2009 Tema e Ditės -- 576
e hėnė. 16 mars 2009 Tema e Ditės -- 574
e diel. 15 mars 2009 Tema e Ditės -- 636
e shtunė. 14 mars 2009 Tema e Ditės -- 594
e premte. 13 mars 2009 Tema e Ditės .. 588
e enjte. 12 mars 2009 Tema e Ditės -- 578
e mėrkurė. 11 mars 2009 Tema e Ditės -- 567
e martė. 10 mars 2009 Tema e Ditės -- 589
e hėnė. 09 mars 2009 Tema e Ditės -- 596
e diel. 08 mars 2009 Tema e Ditės -- 626
e shtunė. 07 mars 2009 Kėshilla -- 685
e enjte. 05 mars 2009 Shenjat e Kijametit -- 788
e mėrkurė. 04 mars 2009 Tema e Ditės -- 582
e martė. 03 mars 2009 Lutje -- 725
e hėnė. 02 mars 2009 Urtėsi -- 635
e shtunė. 28 shkurt 2009 Tema e Dites -- 606
e premte. 27 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 560
e mėrkurė. 25 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 614
e martė. 24 shkurt 2009 Tema e Dites -- 560
e hėnė. 23 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 601
e premte. 20 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 554
e enjte. 19 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 542
e hėnė. 16 shkurt 2009 Bazat e Lumturisė Merita Rexha 751
e diel. 15 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 590
e premte. 13 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 548
e diel. 08 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 597
e enjte. 05 shkurt 2009 Tema e Ditės .. 592
e mėrkurė. 04 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 558
e martė. 03 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 563
e hėnė. 02 shkurt 2009 Tema e Dites -- 523
e diel. 01 shkurt 2009 Tema e Ditės -- 586
e shtunė. 31 janar 2009 Tema e Dites -- 580
e premte. 30 janar 2009 Tema e Ditės -- 527
e enjte. 29 janar 2009 Tema e Ditės -- 563
e mėrkurė. 28 janar 2009 Tema e Ditės -- 609
e martė. 27 janar 2009 Tema e Ditės -- 615
e hėnė. 26 janar 2009 Tema e Ditės -- 611
e shtunė. 24 janar 2009 Veprat shpėrblehen sipas nijetit -- 604
e premte. 23 janar 2009 Shėndeti i mirė -- 639
e hėnė. 19 janar 2009 Pėekujto -- 572
e diel. 18 janar 2009 Kėshilla -- 611
e shtunė. 17 janar 2009 Pėrkujto dhe Falėndero Krijuesin tėnd Allahun -- 571
e mėrkurė. 14 janar 2009 Pėrkujto dhe falendero… -- 670
e hėnė. 12 janar 2009 Keshilla -- 643
e shtunė. 10 janar 2009 Moter besimtare -- 621
e enjte. 08 janar 2009 Dua - Lutje -- 734
e mėrkurė. 07 janar 2009 Disa fjalė rreth gruave .. 659
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 301 - 350 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.