MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 08 tetor 2009 Zemra me sy tė shkujdesur -- 430
e martė . 06 tetor 2009 Tema e Ditės -- 398
e enjte . 01 tetor 2009 Bashkimi dhe bashkėpunimi -- 414
e mėrkurė . 30 shtator 2009 Buzėqeshja -- 454
e martė . 29 shtator 2009 Bamirėsia -- 413
e diel . 13 shtator 2009 Duaja nė natėn e Kadrit -- 1359
e martė . 01 shtator 2009 Dhjetė gjėra janė tė humbura dhe tė padobishme Ibn Kajim 561
e shtunė . 29 gusht 2009 Tema e Ditės -- 410
e premte . 28 gusht 2009 Kėshillė Ibn Kajjim El Xheuzije -- 660
e mėrkurė . 26 gusht 2009 Kėshillė nga Ibn Kajimi -- 415
e hėnė . 24 gusht 2009 Tema e Dites -- 486
e diel . 23 gusht 2009 Kėshilla nga Ibn Kajjimi! -- 439
e shtunė . 22 gusht 2009 Kėshillė nga Ibn Kajimi -- 391
e diel . 16 gusht 2009 Dy sėmundjet e gjuhės -- 598
e enjte . 13 gusht 2009 Tema e Dites -- 441
e mėrkurė . 12 gusht 2009 Pendimi sjell shumė tė mira -- 543
e martė . 11 gusht 2009 Tema e Dites -- 453
e premte . 07 gusht 2009 Tema e Dites -- 513
e mėrkurė . 05 gusht 2009 Tema e Ditės -- 458
e martė . 04 gusht 2009 Tema e Ditės -- 419
e shtunė . 01 gusht 2009 Tema e Dites -- 445
e premte . 31 korrik 2009 Tema e Dites -- 402
e martė . 28 korrik 2009 Tema e Dites -- 444
e premte . 24 korrik 2009 Tema e Ditės -- 439
e martė . 21 korrik 2009 Tema e Ditės -- 416
e shtunė . 18 korrik 2009 Tema e Ditės -- 449
e mėrkurė . 15 korrik 2009 Shenjat e ziliqarit -- 539
e martė . 14 korrik 2009 Tema e Ditės -- 420
e shtunė . 11 korrik 2009 Tema e Ditės -- 417
e premte . 10 korrik 2009 Duaja e Istihares -- 564
e enjte . 09 korrik 2009 Tema e Ditės -- 436
e enjte . 02 korrik 2009 Tema e Ditės -- 426
e martė . 30 qershor 2009 Tema e Ditės -- 466
e hėnė . 29 qershor 2009 Reth shėrimit tė pėrtacisė -- 540
e enjte . 25 qershor 2009 Disa shkaqe tė pėrtacisė -- 502
e martė . 23 qershor 2009 Tema e Ditės -- 465
e diel . 21 qershor 2009 Tema e Ditės -- 399
e shtunė . 20 qershor 2009 Tema e Ditės -- 374
e mėrkurė . 17 qershor 2009 Tema e Ditės -- 423
e martė . 16 qershor 2009 Kėrko lumturinė nė tri gjėra -- 658
e hėnė . 15 qershor 2009 Tema e Ditės -- 414
e shtunė . 13 qershor 2009 Tema e Ditės -- 392
e enjte . 11 qershor 2009 Tema e Ditės -- 391
e mėrkurė . 10 qershor 2009 Tema e Ditės -- 382
e martė . 09 qershor 2009 Tema e Ditės -- 406
e hėnė . 08 qershor 2009 Tema e Ditės -- 381
e shtunė . 06 qershor 2009 Tema e Ditės -- 407
e premte . 05 qershor 2009 Tema e Ditės -- 408
e enjte . 04 qershor 2009 Tema e Ditės -- 391
e mėrkurė . 03 qershor 2009 Tema e Ditės -- 409
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 201 - 250 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.