MЁNYRA E ABDESIT

 
Kalendari
kalendari.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 29 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 621
e hėnė. 28 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 654
e diel. 27 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 683
e shtunė. 26 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 673
e premte. 25 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 646
e mėrkurė. 23 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 663
e martė. 22 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 628
e hėnė. 21 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 670
e shtunė. 19 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 799
e enjte. 17 dhjetor 2009 Posteri i Ditės -- 671
e mėrkurė. 16 dhjetor 2009 Tema e Ditės Ibėn Kajjim El-Xhevzijje 647
e hėnė. 14 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 690
e premte. 11 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 642
e enjte. 10 dhjetor 2009 Hadith -- 616
e mėrkurė. 09 dhjetor 2009 Hadithe pėr modestinė -- 839
e martė. 08 dhjetor 2009 Hadith -- 654
e hėnė. 07 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 618
e diel. 06 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 606
e shtunė. 05 dhjetor 2009 Fjalė e urtė -- 690
e premte. 04 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 578
e enjte. 03 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 635
e mėrkurė. 02 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 582
e martė. 01 dhjetor 2009 Tema e Ditės -- 561
e hėnė. 30 nėntor 2009 Tema e Ditės Abdullah Ibėn Omeri 613
e diel. 29 nėntor 2009 Tema e Ditės Ibn Kajimi 607
e mėrkurė. 25 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 650
e martė. 24 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 652
e hėnė. 23 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 610
e premte. 20 nėntor 2009 Tema e Dites -- 610
e enjte. 19 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 569
e mėrkurė. 18 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 620
e martė. 17 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 550
e hėnė. 16 nėntor 2009 Tema e Ditės Ibn Kajimi 659
e enjte. 12 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 621
e mėrkurė. 11 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 651
e martė. 10 nėntor 2009 Hatim el-Esem ėshtė pyetur pėr namazin -- 704
e hėnė. 09 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 596
e premte. 06 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 606
e enjte. 05 nėntor 2009 Sjellja dhe edukata gjatė pranimit tė lajmeve dhe pėrhapjes sė tyre -- 638
e martė. 03 nėntor 2009 Vlera e tė gėzuarit e muslimanit -- 628
e hėnė. 02 nėntor 2009 Tema e Ditės -- 574
e diel. 01 nėntor 2009 Thėnie e Ibn Mesudit Ibn Kajjimi 599
e premte. 23 tetor 2009 Tema e Ditės -- 686
e hėnė. 19 tetor 2009 Tema e Ditės -- 643
e shtunė. 17 tetor 2009 Tema e Ditės -- 589
e premte. 16 tetor 2009 Tema e Ditės -- 564
e mėrkurė. 14 tetor 2009 Kėshilllė nga Ibn Kajjimi -- 633
e martė. 13 tetor 2009 Tema e Ditės -- 582
e hėnė. 12 tetor 2009 Tema e Ditės -- 591
e premte. 09 tetor 2009 Tema e Ditės -- 663
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 151 - 200 nga 656

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.