MЁNYRA E ABDESIT

 
Ramazani
dsytrdddddddd.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 03 gusht 2012 Agjėrim nga zemėrimi, padurimi dhe dukuritė negative ... 1407
e enjte. 26 korrik 2012 Tė pėlqyerat dhe tė papėlqyerat nė Ramazan Rejhane Haxhiu 2172
e hėnė. 23 korrik 2012 Mos e dėmto ramazanin tėnd! Valdet Kamberi 1315
e hėnė. 16 korrik 2012 Nijetet e agjėrimit ... 2122
e martė. 02 gusht 2011 Gjėrat qė nuk e prishin agjėrimin Rejhane Haxhiu 1546
e martė. 02 gusht 2011 Mėsoji rregullat e agjėrimit ... 1958
e hėnė. 06 shtator 2010 Agjėrimi shkak i Islamit tė tij Dr. Musfir b. Alijj el Kahtani 1442
e hėnė. 06 shtator 2010 Ramazanit po i afrohet fundi Mr. Muhidin Ahmeti 1504
e hėnė. 06 shtator 2010 Para pikėpyetjes Valbona Kelmendi 1265
e shtunė. 04 shtator 2010 Vlerat etike tė agjėruesit -- 1319
e premte. 03 shtator 2010 Dhjetė sėmundje tė cilat i shėron agjėrimi -- 1960
e hėnė. 23 gusht 2010 Pėrgatitja e trupit dhe shpirtit pėr Ramazan -- 1694
e premte. 20 gusht 2010 RAMAZANI SHKOLLĖ MJEKĖSIE Dr. Adnan Abdullah el Mezruu 1749
e mėrkurė. 18 gusht 2010 Si ti shmangim disa nga problemet e pėrgjthshme qė na shfaqen nė Ramazan By Dr. Farouk Haffejee 2576
e martė. 17 gusht 2010 14 dhurata pėr ata qė agjėrojnė Shaykh `Aa'id Abdullah al-Qarnee' 2345
e martė. 17 gusht 2010 Vlera e agjėrimit tė Ramazanit Abdulaziz ibėn Baz 1454
e diel. 08 gusht 2010 Pėrmallimi pėr tė jetuarit me Kur’an -- 1407
e premte. 06 gusht 2010 Njė ditė e Ramazanit -- 2175
e hėnė. 02 gusht 2010 Mesazh, muaji Ramadan! Avni Tafili 1542
e shtunė. 31 korrik 2010 Pėrmallimi pėr Ramazan -- 1244
e martė. 27 korrik 2010 Pėrgatitja pėr Ramazan, pjesa e parė -- 1411
e diel. 25 korrik 2010 Veprat tė cilat mund t'i bėjmė nė Ramazan -- 1367
e shtunė. 17 korrik 2010 Rėndėsia e muajit Shaban -- 1475
e shtunė. 26 qershor 2010 RAMAZANI PĖR FEMRAT ĖSHTĖ FESTĖ E SHPIRTIT -- 1792
e hėnė. 14 shtator 2009 Agjėrimi, thyes... Avni Tafili 1417
e hėnė. 14 shtator 2009 Drejt Motrės qė e ka arritur Muajin e Ramazanit ! -- 1724
e mėrkurė. 02 shtator 2009 Pėrpjekja dhe garimi nė veprat e mira gjatė Ramazanit -- 1446
e shtunė. 29 gusht 2009 Cilat janė arsyet qė u obligua agjėrimi? -- 1821
e premte. 28 gusht 2009 Pėr tė agjėruar mė lehtė Fexhrie Kaēiu 1674
e shtunė. 22 gusht 2009 Tė mirat shpirtėrore dhe shėndetėsore nga agjėrimi i Ramazanit -- 1832
e martė. 04 gusht 2009 Njė derė e hapur e shkollės mbyll njė derė burgu Valbona Kelmendi 1481
e hėnė. 03 gusht 2009 Po vjen muaji i Ramazanit! -- 1763
e mėrkurė. 01 tetor 2008 A do tė jemi aktiv edhe pas Ramazanit? Blerta Shaqiri 1496
e diel. 28 shtator 2008 Zekati i Fitrit Blerta Shaqiri 1417
e hėnė. 22 shtator 2008 Pėrse duhet t’i falim tė tjerėt nė kėtė Ramazan? -- 1438
e diel. 07 shtator 2008 Si e kanė kaluar Ramazanin paraardhėsit tanė besimtarė -- 1551
e enjte. 04 shtator 2008 Elementet themelore tė agjėrimit Merita Qehaja 1606
e hėnė. 01 shtator 2008 Erdhi njė shancė pėr tė fituar Xhennetin Blerta Shaqiri 1586
e diel. 31 gusht 2008 Kohorja e Ramazanit 2008 Redaksia 2200
e shtunė. 30 gusht 2008 Paqja qoftė mbi ty, o Ramazan! -- 1396
e premte. 29 gusht 2008 Kush e ka obligim agjėrimin? Merita Qehaja 1650
e mėrkurė. 20 gusht 2008 Sqarimi i sė vėrtetės sė agjėrimit Merita Qehaja 1582
e enjte. 14 gusht 2008 Kėshilla praktike pėr t’u pėrgatitur pėr Ramazan -- 1759
e enjte. 11 tetor 2007 Ēka ėshtė e pėlqyer tė bėhet ditėn e Bajramit -- 2141
e enjte. 11 tetor 2007 Namazi i Bajrameve Fexhrie Kaēiu 2327
e enjte. 11 tetor 2007 Mėshira prej Allahut Muhammad al-Jibali 1442
e hėnė. 08 tetor 2007 Rėndėsia e ruajtjes sė Kur’anit Dr. Bilal Philips 1524
e martė. 02 tetor 2007 14 mėnyra pėr ta bėrė Ramazanin tė veēantė pėr fėmijėt tuaj -- 3243
e premte. 28 shtator 2007 Gjėrat qė jane ne kundėrshtim me Ramazanin Rejhane Haxhiu 1412
e diel. 23 shtator 2007 Hapma derėn, jam Miku juaj! Valbona Kelmendi 1507
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 113

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.