MЁNYRA E ABDESIT

 
Ramazani
dsytrdddddddd.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e diel . 23 shtator 2007 Detyra jote nė muajin e Ramazanit Fexhrie Kaciu 1291
e enjte . 20 shtator 2007 Kėshilla pėr gruan Rejhane Haxhiu 1637
e diel . 16 shtator 2007 Gjykime pėr agjėrimin e gruas Rejhane Haxhiu 2844
e mėrkurė . 12 shtator 2007 Mire se erdhe Ramazan! Redaksia 1687
e mėrkurė . 18 tetor 2006 Dhjetė netėt e fundit tė Ramazanit Bedri Robaj 1378
e martė . 17 tetor 2006 Dhjetė dhurata pėr ata qė agjėrojnė Aid Abdullah el-Karni 1994
e hėnė . 16 tetor 2006 Disa kėshilla pėr agjėruesin Bedri Robaj 1420
e mėrkurė . 11 tetor 2006 Agjėrimi i gjymtyrėve --- 1127
e martė . 10 tetor 2006 Ramazani ėshtė muaj i bujarisė --- 1147
e premte . 29 shtator 2006 Hurma --- 1347
e mėrkurė . 27 shtator 2006 Ramazani ėshtė muaj i agjėrimit, dhe jo muaj i ushqimit --- 1153
e mėrkurė . 27 shtator 2006 Mėsoji rregullat e agjėrimit ---- 1526
e mėrkurė . 27 shtator 2006 Ramazani ėshtė begati nga Allahu dhe duhet tė falenderohet ---- 1264
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 113 nga 113

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.