MЁNYRA E ABDESIT

 
Ramazani
dsytrdddddddd.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 01 gusht 2014 Ēka pas RAMAZANIT? Blerta Shaqiri 5161
e premte. 01 gusht 2014 A je pranuar? ... 5004
e premte. 01 gusht 2014 “Lamtumirė Ramazan” a nėnkupton ndėrprerje tė agjėrimit? ... 4935
e hėnė. 28 korrik 2014 Gėzuar festa e Fitėr Bajramit! www.pertymoter.net 2771
e diel. 27 korrik 2014 Festa e Fitėr Bajramit dhe rregullat e tij Eglantina Muēa 3406
e premte. 25 korrik 2014 A ke menduar tashmė pėr llogarinė mujore? --- 4785
e premte. 25 korrik 2014 Zekati i Fitrit Eglantina Muēa 3223
e premte. 25 korrik 2014 Gėzohu, o agjėrues! Senada Ramadani 5301
e diel. 20 korrik 2014 Namazi i natės ... 3381
e diel. 20 korrik 2014 15 gjėra qė mund t’i bėni nė Natėn e Kadrit Abdul Malik Muxhahid 5471
e diel. 20 korrik 2014 Njė buqetė me lutje tė zgjedhura Merita Preteni 4864
e diel. 20 korrik 2014 A do tė jetė shtėpia jote me pėrmendje tė Allahut tė Lartėsuar nė Ramazan Blerta Shaqiri 2635
e diel. 20 korrik 2014 E pyes veten sonte! ... 3661
e diel. 20 korrik 2014 Kėshilla praktike pėr motrat nė Ramazan Rasha Dewedar 2279
e martė. 15 korrik 2014 Agjėrues pėr hir tė Zotit, jo tė kohės dhe hapėsirės! Avni Tafili 2834
e martė. 15 korrik 2014 Dhjetė netėt e fundit tė Ramazanit Dr. Selman Avde 4613
e martė. 15 korrik 2014 Ramazani ėshtė muaj i Kur'anit --- 2421
e martė. 15 korrik 2014 Le tė jetė ky muaj njė derė e pendimit drejt Zotit tėnd! Senada Ramadani 2967
e martė. 15 korrik 2014 Edukimi i fėmijėve nė Ramazan ... 3407
e shtunė. 05 korrik 2014 25 kėshilla pėr Ramazan -- 4160
e shtunė. 05 korrik 2014 Si t’i ndihmojmė tė tjerėt nė Ramazan ... 3229
e shtunė. 05 korrik 2014 Ramazani, muaji i mėshirės pėr muslimanėt Aid el-Karni 2999
e shtunė. 05 korrik 2014 Ramazani, dėshmues pėr ty apo kundėr teje --- 3168
e shtunė. 05 korrik 2014 Hapa praktikė pėr ruajtjen e kohės nė Ramazan --- 3170
e diel. 29 qershor 2014 Madhėshtia e Ramazanit Blerta Shaqiri 3228
e diel. 29 qershor 2014 Lista e Ramazanit Ebu Talha 4391
e diel. 29 qershor 2014 Disa kėshilla pėr ruajtjen e shėndetit gjatė Ramazanit Fehmi Maloku 5703
e enjte. 26 qershor 2014 Urim pėr muajin e Ramazanit Fexhrie Kaēiu 3017
e martė. 24 qershor 2014 Drejtuar ty, agjėrues! Valdet Kamberi 1966
e martė. 24 qershor 2014 Dobitė e agjėrimit nė aspektin fiziko-trupor Fehmi Maloku 3693
e martė. 24 qershor 2014 Po na vjen njė mysafir i rrallė! Blerta Shaqiri 2514
e martė. 17 qershor 2014 Pėrgatitja pėr muajin e Ramazanit ėshtė vendimtare pėr tė kaluar muajin e Ramazanit ashtu si duhet Blerta Shaqiri 2364
e martė. 17 qershor 2014 Pėrmallimi pėr Ramazan Blerta Shaqiri 2431
e martė. 17 qershor 2014 Agjėrimi dhe dobitė e tij Fexhrie Kaēiu 2783
e mėrkurė. 04 qershor 2014 Shabani - muaj vendimtar pėr robin Ulvi Fejzullahu 2815
e shtunė. 03 gusht 2013 Agjėrim nė kulm tė nxehtėsisė…!! Arbėr Berisha 1998
e shtunė. 27 korrik 2013 Ēfarė je duke pritur?! Dyert e pendimit janė tė hapura ... 2641
e shtunė. 27 korrik 2013 Nė Ramazan… Valdet Kamberi 1853
e shtunė. 27 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit (III) Valdet Kamberi 1854
e shtunė. 27 korrik 2013 Njė pikė loti nė Ramazan -- 2563
e mėrkurė. 24 korrik 2013 Kujt i lejohet ta ndėrpres agjėrimin dhe ēfarė duhet tė bėjnė ata qė e ndėrpresin atė? Merita Qehaja 3662
e mėrkurė. 24 korrik 2013 Kur Ramazani neglizhohet Valdet Kamberi 1854
e mėrkurė. 24 korrik 2013 A do tė lirohesh prej zjarrit nė Ramazan?! Valbona Kelmendi 3643
e premte. 19 korrik 2013 Agjėrimi dhe shėndeti Arbėr Berisha 1945
e premte. 19 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit (II) Valdet Kamberi 1856
e hėnė. 15 korrik 2013 Agjėrimi, muaj i dhuntive pėr besimtarėt Valbona Kelmendi 1928
e hėnė. 15 korrik 2013 Na fal, o Zot…! Arbėr Berisha 2100
e premte. 12 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit Valdet Kamberi 2031
e hėnė. 08 korrik 2013 Mirė se vjen Ramazan! Sheik Faisal Mawlawi 2658
e martė. 02 korrik 2013 Pėrgatitu pėr garėn mė tė madhe tė vitit -- 2642
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 113

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.