MЁNYRA E ABDESIT

 
Ramazani
dsytrdddddddd.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte . 03 gusht 2012 Agjėrim nga zemėrimi, padurimi dhe dukuritė negative ... 906
e enjte . 26 korrik 2012 Tė pėlqyerat dhe tė papėlqyerat nė Ramazan Rejhane Haxhiu 1606
e hėnė . 23 korrik 2012 Mos e dėmto ramazanin tėnd! Valdet Kamberi 897
e hėnė . 16 korrik 2012 Nijetet e agjėrimit ... 1696
e martė . 02 gusht 2011 Gjėrat qė nuk e prishin agjėrimin Rejhane Haxhiu 1123
e martė . 02 gusht 2011 Mėsoji rregullat e agjėrimit ... 1448
e hėnė . 06 shtator 2010 Agjėrimi shkak i Islamit tė tij Dr. Musfir b. Alijj el Kahtani 970
e hėnė . 06 shtator 2010 Ramazanit po i afrohet fundi Mr. Muhidin Ahmeti 1047
e hėnė . 06 shtator 2010 Para pikėpyetjes Valbona Kelmendi 839
e shtunė . 04 shtator 2010 Vlerat etike tė agjėruesit -- 899
e premte . 03 shtator 2010 Dhjetė sėmundje tė cilat i shėron agjėrimi -- 1515
e hėnė . 23 gusht 2010 Pėrgatitja e trupit dhe shpirtit pėr Ramazan -- 1254
e premte . 20 gusht 2010 RAMAZANI SHKOLLĖ MJEKĖSIE Dr. Adnan Abdullah el Mezruu 1284
e mėrkurė . 18 gusht 2010 Si ti shmangim disa nga problemet e pėrgjthshme qė na shfaqen nė Ramazan By Dr. Farouk Haffejee 2056
e martė . 17 gusht 2010 14 dhurata pėr ata qė agjėrojnė Shaykh `Aa'id Abdullah al-Qarnee' 1871
e martė . 17 gusht 2010 Vlera e agjėrimit tė Ramazanit Abdulaziz ibėn Baz 1023
e diel . 08 gusht 2010 Pėrmallimi pėr tė jetuarit me Kur’an -- 988
e premte . 06 gusht 2010 Njė ditė e Ramazanit -- 1706
e hėnė . 02 gusht 2010 Mesazh, muaji Ramadan! Avni Tafili 1124
e shtunė . 31 korrik 2010 Pėrmallimi pėr Ramazan -- 799
e martė . 27 korrik 2010 Pėrgatitja pėr Ramazan, pjesa e parė -- 955
e diel . 25 korrik 2010 Veprat tė cilat mund t'i bėjmė nė Ramazan -- 937
e shtunė . 17 korrik 2010 Rėndėsia e muajit Shaban -- 1008
e shtunė . 26 qershor 2010 RAMAZANI PĖR FEMRAT ĖSHTĖ FESTĖ E SHPIRTIT -- 1361
e hėnė . 14 shtator 2009 Agjėrimi, thyes... Avni Tafili 974
e hėnė . 14 shtator 2009 Drejt Motrės qė e ka arritur Muajin e Ramazanit ! -- 1280
e mėrkurė . 02 shtator 2009 Pėrpjekja dhe garimi nė veprat e mira gjatė Ramazanit -- 1034
e shtunė . 29 gusht 2009 Cilat janė arsyet qė u obligua agjėrimi? -- 1373
e premte . 28 gusht 2009 Pėr tė agjėruar mė lehtė Fexhrie Kaēiu 1205
e shtunė . 22 gusht 2009 Tė mirat shpirtėrore dhe shėndetėsore nga agjėrimi i Ramazanit -- 1392
e martė . 04 gusht 2009 Njė derė e hapur e shkollės mbyll njė derė burgu Valbona Kelmendi 1051
e hėnė . 03 gusht 2009 Po vjen muaji i Ramazanit! -- 1317
e mėrkurė . 01 tetor 2008 A do tė jemi aktiv edhe pas Ramazanit? Blerta Shaqiri 1080
e diel . 28 shtator 2008 Zekati i Fitrit Blerta Shaqiri 965
e hėnė . 22 shtator 2008 Pėrse duhet t’i falim tė tjerėt nė kėtė Ramazan? -- 996
e diel . 07 shtator 2008 Si e kanė kaluar Ramazanin paraardhėsit tanė besimtarė -- 1105
e enjte . 04 shtator 2008 Elementet themelore tė agjėrimit Merita Qehaja 1132
e hėnė . 01 shtator 2008 Erdhi njė shancė pėr tė fituar Xhennetin Blerta Shaqiri 1140
e diel . 31 gusht 2008 Kohorja e Ramazanit 2008 Redaksia 1787
e shtunė . 30 gusht 2008 Paqja qoftė mbi ty, o Ramazan! -- 979
e premte . 29 gusht 2008 Kush e ka obligim agjėrimin? Merita Qehaja 1214
e mėrkurė . 20 gusht 2008 Sqarimi i sė vėrtetės sė agjėrimit Merita Qehaja 1155
e enjte . 14 gusht 2008 Kėshilla praktike pėr t’u pėrgatitur pėr Ramazan -- 1287
e enjte . 11 tetor 2007 Ēka ėshtė e pėlqyer tė bėhet ditėn e Bajramit -- 1723
e enjte . 11 tetor 2007 Namazi i Bajrameve Fexhrie Kaēiu 1726
e enjte . 11 tetor 2007 Mėshira prej Allahut Muhammad al-Jibali 1019
e hėnė . 08 tetor 2007 Rėndėsia e ruajtjes sė Kur’anit Dr. Bilal Philips 1041
e martė . 02 tetor 2007 14 mėnyra pėr ta bėrė Ramazanin tė veēantė pėr fėmijėt tuaj -- 2729
e premte . 28 shtator 2007 Gjėrat qė jane ne kundėrshtim me Ramazanin Rejhane Haxhiu 1013
e diel . 23 shtator 2007 Hapma derėn, jam Miku juaj! Valbona Kelmendi 1094
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 113

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.