MЁNYRA E ABDESIT

 
Ramazani
dsytrdddddddd.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 01 gusht 2014 Ēka pas RAMAZANIT? Blerta Shaqiri 5023
e premte. 01 gusht 2014 A je pranuar? ... 4880
e premte. 01 gusht 2014 “Lamtumirė Ramazan” a nėnkupton ndėrprerje tė agjėrimit? ... 4801
e hėnė. 28 korrik 2014 Gėzuar festa e Fitėr Bajramit! www.pertymoter.net 2707
e diel. 27 korrik 2014 Festa e Fitėr Bajramit dhe rregullat e tij Eglantina Muēa 3340
e premte. 25 korrik 2014 A ke menduar tashmė pėr llogarinė mujore? --- 4657
e premte. 25 korrik 2014 Zekati i Fitrit Eglantina Muēa 3158
e premte. 25 korrik 2014 Gėzohu, o agjėrues! Senada Ramadani 5169
e diel. 20 korrik 2014 Namazi i natės ... 3324
e diel. 20 korrik 2014 15 gjėra qė mund t’i bėni nė Natėn e Kadrit Abdul Malik Muxhahid 5405
e diel. 20 korrik 2014 Njė buqetė me lutje tė zgjedhura Merita Preteni 4797
e diel. 20 korrik 2014 A do tė jetė shtėpia jote me pėrmendje tė Allahut tė Lartėsuar nė Ramazan Blerta Shaqiri 2576
e diel. 20 korrik 2014 E pyes veten sonte! ... 3599
e diel. 20 korrik 2014 Kėshilla praktike pėr motrat nė Ramazan Rasha Dewedar 2216
e martė. 15 korrik 2014 Agjėrues pėr hir tė Zotit, jo tė kohės dhe hapėsirės! Avni Tafili 2777
e martė. 15 korrik 2014 Dhjetė netėt e fundit tė Ramazanit Dr. Selman Avde 4555
e martė. 15 korrik 2014 Ramazani ėshtė muaj i Kur'anit --- 2363
e martė. 15 korrik 2014 Le tė jetė ky muaj njė derė e pendimit drejt Zotit tėnd! Senada Ramadani 2909
e martė. 15 korrik 2014 Edukimi i fėmijėve nė Ramazan ... 3338
e shtunė. 05 korrik 2014 25 kėshilla pėr Ramazan -- 4095
e shtunė. 05 korrik 2014 Si t’i ndihmojmė tė tjerėt nė Ramazan ... 3170
e shtunė. 05 korrik 2014 Ramazani, muaji i mėshirės pėr muslimanėt Aid el-Karni 2940
e shtunė. 05 korrik 2014 Ramazani, dėshmues pėr ty apo kundėr teje --- 3105
e shtunė. 05 korrik 2014 Hapa praktikė pėr ruajtjen e kohės nė Ramazan --- 3109
e diel. 29 qershor 2014 Madhėshtia e Ramazanit Blerta Shaqiri 3166
e diel. 29 qershor 2014 Lista e Ramazanit Ebu Talha 4320
e diel. 29 qershor 2014 Disa kėshilla pėr ruajtjen e shėndetit gjatė Ramazanit Fehmi Maloku 5642
e enjte. 26 qershor 2014 Urim pėr muajin e Ramazanit Fexhrie Kaēiu 2954
e martė. 24 qershor 2014 Drejtuar ty, agjėrues! Valdet Kamberi 1899
e martė. 24 qershor 2014 Dobitė e agjėrimit nė aspektin fiziko-trupor Fehmi Maloku 3634
e martė. 24 qershor 2014 Po na vjen njė mysafir i rrallė! Blerta Shaqiri 2459
e martė. 17 qershor 2014 Pėrgatitja pėr muajin e Ramazanit ėshtė vendimtare pėr tė kaluar muajin e Ramazanit ashtu si duhet Blerta Shaqiri 2304
e martė. 17 qershor 2014 Pėrmallimi pėr Ramazan Blerta Shaqiri 2372
e martė. 17 qershor 2014 Agjėrimi dhe dobitė e tij Fexhrie Kaēiu 2724
e mėrkurė. 04 qershor 2014 Shabani - muaj vendimtar pėr robin Ulvi Fejzullahu 2760
e shtunė. 03 gusht 2013 Agjėrim nė kulm tė nxehtėsisė…!! Arbėr Berisha 1933
e shtunė. 27 korrik 2013 Ēfarė je duke pritur?! Dyert e pendimit janė tė hapura ... 2584
e shtunė. 27 korrik 2013 Nė Ramazan… Valdet Kamberi 1797
e shtunė. 27 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit (III) Valdet Kamberi 1800
e shtunė. 27 korrik 2013 Njė pikė loti nė Ramazan -- 2501
e mėrkurė. 24 korrik 2013 Kujt i lejohet ta ndėrpres agjėrimin dhe ēfarė duhet tė bėjnė ata qė e ndėrpresin atė? Merita Qehaja 3608
e mėrkurė. 24 korrik 2013 Kur Ramazani neglizhohet Valdet Kamberi 1796
e mėrkurė. 24 korrik 2013 A do tė lirohesh prej zjarrit nė Ramazan?! Valbona Kelmendi 3583
e premte. 19 korrik 2013 Agjėrimi dhe shėndeti Arbėr Berisha 1885
e premte. 19 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit (II) Valdet Kamberi 1795
e hėnė. 15 korrik 2013 Agjėrimi, muaj i dhuntive pėr besimtarėt Valbona Kelmendi 1865
e hėnė. 15 korrik 2013 Na fal, o Zot…! Arbėr Berisha 2040
e premte. 12 korrik 2013 Agjenda e muslimanit gjatė Ramazanit Valdet Kamberi 1973
e hėnė. 08 korrik 2013 Mirė se vjen Ramazan! Sheik Faisal Mawlawi 2594
e martė. 02 korrik 2013 Pėrgatitu pėr garėn mė tė madhe tė vitit -- 2582
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 113

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.