MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e diel . 28 tetor 2012 Si ėshtė projekti yt i ditės? Valdet Kamberi 843
e hėnė . 22 tetor 2012 Ē’ėshtė VETĖVRASJA?! Labinot Kunushevci 693
e mėrkurė . 17 tetor 2012 Ē'ėshtė VĖLLAVRASJA?! Labinot Kunushevci 702
e mėrkurė . 17 tetor 2012 Vepro kėshtu gjatė dhjetė ditėve tė dhul-hixhes Valdet Kamberi 782
e premte . 12 tetor 2012 Si tė jetosh i lumtur? Valdet Kamberi 1065
e enjte . 11 tetor 2012 Ē’ėshtė TRAFIKIMI I QENIEVE NJERĖZORE?! Labinot Kunushevci 624
e enjte . 04 tetor 2012 Ē’ėshtė MUZIKA?! Labinot Kunushevci 743
e martė . 02 tetor 2012 Ē’ėshtė KAMATA?! Labinot Kunushevci 646
e shtunė . 29 shtator 2012 10 fleta qė bien Valdet Kamberi 786
e shtunė . 29 shtator 2012 Pse SPROVA? Blerta Shaqiri 892
e mėrkurė . 26 shtator 2012 Ē’ėshtė DROGA?! Labinot Kunushevci 630
e shtunė . 22 shtator 2012 Ē’ėshtė BIXHOZI?! Labinot Kunushevci 642
e shtunė . 22 shtator 2012 Thuaj nė sexhde Valdet Kamberi 849
e premte . 21 shtator 2012 Ē'ėshtė AMORALITETI?! Labinot Kunushevci 733
e enjte . 20 shtator 2012 Ēelėsi Valdet Kamberi 694
e premte . 14 shtator 2012 Kur je njeri i shkėlqyer? Valdet Kamberi 825
e diel . 09 shtator 2012 Buzėqeshjet mė tė vėshtira Valdet Kamberi 839
e diel . 02 shtator 2012 MINIFUNDI - ''Emancipimi'' i femrave tė shek. XXI! Labinot Kunushevci 1092
e enjte . 30 gusht 2012 Dielli ndriēon pėr tė gjithė njėsoj Valbona Kelmendi 862
e hėnė . 27 gusht 2012 A dėshiron? Valdet Kamberi 802
e shtunė . 18 gusht 2012 O Allah! Valdet Kamberi 781
e hėnė . 06 gusht 2012 Tregim pėr Umu Zejdin Habibi Halakas 752
e hėnė . 06 gusht 2012 Rrugėt e kėrkimit tė diturisė Valdet Kamberi 587
e enjte . 26 korrik 2012 Istigfari - mirėsitė, dobitė, format, tregimi dhe thėniet rreth tij Valdet Kamberi 919
e shtunė . 21 korrik 2012 Dobitė e lėmoshės (sadakasė) Valdet Kamberi 690
e shtunė . 14 korrik 2012 HOROSKOPI - T'i besojmė apo jo?! Labinot Kunushevci 808
e enjte . 28 qershor 2012 Shoqes sime Medina! Valbone Vilanci 891
e hėnė . 18 qershor 2012 O biri i Ademit pendohu, sepse babai i njerėzimit u pendua! ... 792
e enjte . 07 qershor 2012 Mos kopjo…! ... 815
e enjte . 07 qershor 2012 10 veēori me tė cilat robi arrin gradėn e tė devotshmėve Valdet Kamberi 943
e hėnė . 28 maj 2012 Vuajtjet, kthim kah lumturia! Osman Ballazhi 1193
e hėnė . 28 maj 2012 Zemrat kanė nevojė pėr "Update" Valdet Kamberi 901
e premte . 18 maj 2012 Zgjidhja e problemeve prej Kur’anit Valdet Kamberi 1272
e hėnė . 14 maj 2012 MĖ AFĖR ZOTIT, kjo tė qetėson! Avni Tafili 999
e hėnė . 14 maj 2012 Hoxha dhe papagalli ... 721
e hėnė . 14 maj 2012 Nė shoqėrinė tonė… ... 663
e martė . 08 maj 2012 Mos e bėn facebook-un ajėr pėr ty! ... 711
e hėnė . 07 maj 2012 E ēuditshme! Avni Tafili 801
e shtunė . 05 maj 2012 Buzėqesh… ... 878
e martė . 01 maj 2012 Pasuria e muslimanėve Avni Tafili 824
e martė . 01 maj 2012 Amaneti i mbretit ... 753
e hėnė . 30 prill 2012 Mos trego! Valdet Kamberi 880
e enjte . 26 prill 2012 Vetėm ti je pozitiv ... 864
e enjte . 26 prill 2012 Nganjėherė mė vėshtirė ėshtė tė falėsh sesa tė kėrkosh falje Valbona Kelmendi 955
e hėnė . 23 prill 2012 Dil nė faqen tjetėr! Valdet Kamberi 792
e hėnė . 23 prill 2012 Mos qaj! ... 863
e enjte . 19 prill 2012 Pse e lexojmė kaptinėn Kehf? Valdet Kamberi 943
e enjte . 19 prill 2012 Lutjet e pejgamberėve tė Allahut ... 775
e hėnė . 16 prill 2012 A e llogarisni veten mė tė mirė se Muhamedi, alejhi selam (?!) ... 744
e premte . 13 prill 2012 13 shenja qė vėrtetojnė se Allahu tė do Valdet Kamberi 1195
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.