MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e mėrkurė. 23 gusht 2006 Llogariteni veten para se tė llogariteni Fexhrie Kaēiu 4566
e premte. 18 gusht 2006 Duaja Blerta Shaqiri 1275
e hėnė. 14 gusht 2006 Tė rinjtė dhe edukimi islam Eglantina Muēa 819
e premte. 11 gusht 2006 Si tė pendohemi? Merita Rexha 1077
e hėnė. 31 korrik 2006 Dashuria te Allahu J. Kastrati 949
e premte. 28 korrik 2006 Dashuria dhe urrejtja pėr hir tė Allahut, subhanehu ve teala Sulejman Ali Shejhut 1516
e martė. 30 nėntor 1999 Tė kuptosh hixhretin dhe tė bėsh ndryshime ... 1069
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 401 - 407 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.