MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 29 maj 2007 Durimi i Ejubit alejhi selam Eglantina Muca 805
e martė. 29 maj 2007 Ngjarja me Shejhun dhe pasagjerėt e trenit -- 1031
e martė. 22 maj 2007 Keqkuptim! Merita Rexha 1112
e mėrkurė. 09 maj 2007 Udhėtimi i fundit -- 1039
e hėnė. 07 maj 2007 Marrja me punė tė huaja Abdul Malik El-Kasim 951
e enjte. 03 maj 2007 Mediat dhe shoqėria Fexhrie Kaciu 728
e mėrkurė. 02 maj 2007 Nė atė tė nesėrme s'do tė mund tė ndryshosh mė asgjė -- 805
e enjte. 26 prill 2007 Durimi (sabri) ėshtė koka e imanit Fexhrie Kaēiu 1269
e mėrkurė. 25 prill 2007 Sinqeriteti ne jetė dhe nė fe Valbona Kelmendi 857
e mėrkurė. 25 prill 2007 Cfarė ėshtė dynjaja Blerta Shaqiri 1555
e martė. 24 prill 2007 Pėrfundimi i mirė -- 1167
e hėnė. 23 prill 2007 Ruajtja e gjuhes Valbona Kelmendi 756
e enjte. 19 prill 2007 Karakteri i muslimanit me vetveten -- 870
e enjte. 19 prill 2007 Shoqėria e keqe-pikėllim pėr dynja e ahiret Blerta Shaqiri 739
e diel. 15 prill 2007 Kėshilla ėshtė detyrė edhe nėse zemėrohen tė tjerėt Blerta Shaqiri 724
e diel. 15 prill 2007 Disa mėnyra pėr tė fituar sevape -- 1945
e diel. 15 prill 2007 Hapesirė pėr njė filxhan kafe -- 912
e shtunė. 14 prill 2007 Karakteri i muslimanit me njerėzit -- 769
e enjte. 12 prill 2007 Ibrahimi alejhi selam, shembull i dashurisė ndaj Allahut Eglantina Muēa 690
e mėrkurė. 11 prill 2007 Lumturia nė gradė dhe pozicion -- 815
e mėrkurė. 21 mars 2007 Si tė arrihet suksesi nė jetė -- 992
e hėnė. 19 mars 2007 Falu para se tė ta falin xhenazen! -- 1081
e mėrkurė. 14 mars 2007 Si ta pastrojmė shpirtin? Ahmed Ferid 1034
e premte. 09 mars 2007 Mėnyra e mėsimit dhe e dhėnies mėsim nė Islam -- 714
e mėrkurė. 07 mars 2007 Pėrgjigje e mjaftueshme pėr atė qė pyet pėr ilaēin shėrues Ibnu Kajjim El Xheuzi 3712
e mėrkurė. 07 mars 2007 Bėhu si kėta para se tė vijė dita kur do tė zgjojė befasia trishtuese -- 768
e hėnė. 05 mars 2007 Destinacioni ynė, bota tjetėr Abdulmalik Al-Kasim 1165
e premte. 02 mars 2007 Ēfarė ėshtė lumturia? Nathif Xhama Adam & Ghalib Masri 1033
e enjte. 01 mars 2007 Cilėsia e tė qenit fetar Valbona Kelmendi 686
e hėnė. 26 shkurt 2007 E vėrteta rreth pėrgojimit -- 784
e premte. 23 shkurt 2007 Me larėsin e kufomave -- 1389
e premte. 23 shkurt 2007 Si tė sillesh me robėrit e Allahut, ashtu Allahu do tė sillet ndaj teje Abdul Kajjum Es Suhejbani 730
e enjte. 22 shkurt 2007 Dashuria pėr hir tė Allahut Fexhrie Kaēiu 1052
e hėnė. 19 shkurt 2007 Dhikri – shkak qė tė arrijmė dashurinė e Allahut Blerta Shaqiri 929
e enjte. 08 shkurt 2007 Beteja e Uhudit: Fitore dhe jo Humbje (Pjesa II) Abdul-Muhsin el Kasim 799
e enjte. 08 shkurt 2007 Beteja e Uhudit: Fitore dhe jo Humbje (Pjesa I) Abdul-Muhsin el Kasim 734
e enjte. 08 shkurt 2007 Droga m'a shkatėrroi jetėn -- 925
e mėrkurė. 07 shkurt 2007 Treni i jetės -- 877
e premte. 02 shkurt 2007 Urdhėrimi nė tė mirė dhe ndalimi nga e keqja -- 766
e hėnė. 29 janar 2007 Largohu nga zjarri -- 895
e enjte. 25 janar 2007 Vetėm edhe pak vite Muhammad S. Al-Almany 942
e mėrkurė. 03 janar 2007 Largimi i brengave -- 922
e mėrkurė. 13 dhjetor 2006 Detyra: Da'ua (Thirrje) -- 791
e martė. 05 dhjetor 2006 Leximi i Kur'anit -- 769
e premte. 01 dhjetor 2006 Interneti 'shpatė me dy teha' Mira Mustafa 1009
e mėrkurė. 22 nėntor 2006 Shfrytėzo pesė gjėra para pesė tė tjerave -- 856
e enjte. 02 nėntor 2006 Metafora e lutjes -- 842
e mėrkurė. 13 shtator 2006 Metodat e sekularistėve nė evropianizimin e femrės muslimane Bishėr bin Feld El-Bishėr 1883
e mėrkurė. 13 shtator 2006 Vėrtet pas vėshtirėsisė vjen lehtėsimi Aid el-Karni 1058
e mėrkurė. 06 shtator 2006 Sinqeriteti Agnesa Berisha 1059
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 351 - 400 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.