MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė . 04 mars 2008 Faktorėt qė ndikojnė tė kemi sukses nė mėsime Firdesa 1161
e martė . 26 shkurt 2008 Momenti mė i vėshtirė Jehona Kamberi-Telqiu 1072
e diel . 24 shkurt 2008 Mėsimi pėrmendėsh i Kur’anit -- 955
e martė . 12 shkurt 2008 Kėshilla e sinqertė .. 1204
e martė . 12 shkurt 2008 Falėnderimi i takon Allahut Burbuqe Rexha 674
e mėrkurė . 06 shkurt 2008 Letėr kulturės e cila mė rriti -- 809
e premte . 01 shkurt 2008 Dhurata Blerta Shaqiri 1014
e enjte . 10 janar 2008 Tė rinjtė, qendrat tregtare dhe shembulli i Musab bin Umejrit -- 883
e martė . 01 janar 2008 Njė tregim interesant! .. 1445
e diel . 25 nėntor 2007 Bisedė me shejtanin! -- 1864
e diel . 25 nėntor 2007 Efektet psikologjike nė mungesė tė njohurive fetare Blerta Shaqiri 1485
e diel . 25 nėntor 2007 Nėse hesht! -- 1050
e diel . 25 nėntor 2007 Dhikret dhe duatė gjatė ditės sė xhumasė Fexhrie Kaēiu 1345
e enjte . 22 nėntor 2007 Vdekja nuk ėshtė rrugėzgjidhja e vetme Blerta Shaqiri 1047
e hėnė . 19 nėntor 2007 Ēudi, apo jo? --- 1181
e mėrkurė . 07 nėntor 2007 Mėsimet prej fatkeqėsisė Sheikh Salih el-Hamrani 1217
e mėrkurė . 17 tetor 2007 Cdo gjė ėshtė materializuar nė kėtė botė Valbona Kelmendi 786
e martė . 16 tetor 2007 Mė jep dijen, e ke tė ardhmen! Valbona Kelmendi 851
e shtunė . 22 shtator 2007 Ec e mos iu ngjaj melekeve Valbona Kelmendi 1038
e mėrkurė . 12 shtator 2007 Mėsime nga jeta e Muhammed Aliut -- 871
e martė . 11 shtator 2007 Disa mrekulli tė Kur’anit Fexhrie Kaēiu 1112
e shtunė . 08 shtator 2007 12 kėshilla pėr tė rinjtė muslimanė -- 1405
e mėrkurė . 05 shtator 2007 Njeriu - misioni dhe esenca e qenies se tij -- 641
e martė . 28 gusht 2007 Si te koncentrohesh ne namaz -- 1825
e shtunė . 25 gusht 2007 Gibeti (Pjesa e dytė) Shariffa Al Andalusia 723
e mėrkurė . 22 gusht 2007 Asketizmi -- 856
e enjte . 16 gusht 2007 Gibeti Shariffa Al Andalusia 835
e mėrkurė . 15 gusht 2007 Njėzetedy pyetje prej priftit pėr muslimanin e njė pyetje nga muslimani -- 1107
e hėnė . 13 gusht 2007 Aaah… aaah sikur tė kthehesha -- 1402
e diel . 12 gusht 2007 A jeni pėrgatitur…? Asma Siraj 838
e shtunė . 04 gusht 2007 Pėrfundimi i keq -- 899
e mėrkurė . 01 gusht 2007 Shkaqet qė pengojnė lumturinė Blerta Shaqiri 958
e shtunė . 21 korrik 2007 Karakteri i muslimanit me tė dėrguarin e Allahut paqja dhe shpėtimi i Zotit qofshin mbi tė -- 603
e shtunė . 21 korrik 2007 Epidemia e paturpėsisė Uwaymir Anjum 835
e shtunė . 21 korrik 2007 Katėr mundėsi pėr ta fituar devotshmėrinė -- 837
e hėnė . 16 korrik 2007 Numėroji fjalėt tua Shejh Alij El Umerij 840
e shtunė . 14 korrik 2007 Medito.... -- 758
e shtunė . 14 korrik 2007 Ai qė kėrkon falje ka furnizim me bollėk -- 906
e shtunė . 14 korrik 2007 Islami dhe bota bashkėkohore -- 705
e hėnė . 09 korrik 2007 Pasojat e mėkateve -- 903
e diel . 08 korrik 2007 Marsi -- 688
e shtunė . 07 korrik 2007 Askush nuk ėshtė krejtėsisht i arsimuar, para se tė mėsojė tė heshtė Valbona Kelmendi 782
e shtunė . 07 korrik 2007 Islami dhe shkenca Fexhrie Kaēiu 615
e premte . 06 korrik 2007 Mėkatet -- 731
e premte . 06 korrik 2007 E kaluara nuk kthehet Blerta Shaqiri 843
e hėnė . 18 qershor 2007 Si ta dish ti se je besimtare? -- 1122
e diel . 17 qershor 2007 Njė pėr tė gjithė, tė gjithė pėr njė Valbona Kelmendi 703
e diel . 17 qershor 2007 Thesaret e tė mirave -- 866
e enjte . 14 qershor 2007 Modelėt: Atėherė dhe tash Sobia Asrar 762
e hėnė . 11 qershor 2007 Istigfari (kėrkimi i faljes) -- 4371
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 301 - 350 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.