MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė . 03 mars 2009 Fillimi i Jetės -- 1062
e martė . 03 mars 2009 Ti je pengesė pėr fitoren e muslimanėve -- 927
e shtunė . 17 janar 2009 Pije ujin ulur! Senada Ramadani 1958
e martė . 06 janar 2009 Njė lutje mė shumė Valbona Kelmendi 1294
e hėnė . 05 janar 2009 Nėse edhe sotmja... Burbuqe Rexha 879
e mėrkurė . 31 dhjetor 2008 Thoni se frikėsoheni nga zjarri i Xhehenemit, por bėni vepra qė tė ēojnė aty! Hariseda Dervishi 1022
e enjte . 25 dhjetor 2008 Ty dhe Kohės Burbuqe Rexha 749
e shtunė . 20 dhjetor 2008 Mėsime nga Surja Jusuf -- 622
e shtunė . 20 dhjetor 2008 Butėsia dhe falja Valbona Kelmendi 1049
e mėrkurė . 17 dhjetor 2008 Kush i shuan tė kėqijat dhe tė jep lumturinė? Valbona Kelmendi 950
e hėnė . 15 dhjetor 2008 Koha-kapitali kryesor i njeriut Blerta Shaqiri 923
e hėnė . 24 nėntor 2008 Portreti i udhėtarit (pjesa e dytė) -- 829
e enjte . 20 nėntor 2008 A e din se cili ėshtė motivi i cili e tėrheq mė sė shumti njeriun nė punė? Jehona Kamberi-Telqiu 871
e martė . 18 nėntor 2008 Portreti i udhėtarit (pjesa e parė) -- 761
e hėnė . 17 nėntor 2008 Morali i mirė Blerta Shaqiri 936
e hėnė . 03 nėntor 2008 Shiko gabimet e tua e pastaj tė miat! -- 1385
e hėnė . 03 nėntor 2008 Urtėsia e sprovave Firdesa 954
e hėnė . 27 tetor 2008 A mos i kemi harruar?! Burbuqe Rexha 834
e hėnė . 13 tetor 2008 Zemrat e vdekura -- 1047
e premte . 03 tetor 2008 Kukatje hipokrizie! Valbona Kelmendi 735
e premte . 22 gusht 2008 Daveti – thirrja e tė tjerėve nė Islam -- 864
e mėrkurė . 13 gusht 2008 Islami ėshtė praktikė Valbona Kelmendi 738
e mėrkurė . 13 gusht 2008 Zhurmė vere Burbuqe Rexha 759
e hėnė . 11 gusht 2008 Sondazh vetes Valbona Kelmendi 912
e enjte . 31 korrik 2008 Arti i menaxhmentit Jehona Kamberi - Telqiu 571
e shtunė . 26 korrik 2008 Lotėt e mėkatit Gentiana Rexha 1414
e martė . 15 korrik 2008 Mėsimi i suksesshėm Firdesa 903
e premte . 11 korrik 2008 Kujdesi i tė parėve tanė nė shfrytėzimin e kohės nė kėnaqėsinė e Allahut te Madhėrishėm (II) Dibrani 843
e enjte . 03 korrik 2008 Kujdesi i tė parėve tanė nė shfrytėzimin e kohės nė kėnaqėsinė e Allahut te Madhėrishėm (I) Dibrani 739
e mėrkurė . 02 korrik 2008 T’ia pėrkujtojmė njėra-tjetrės Allahun dhe Ditėn e Gjykimit Valbona Kelmendi 671
e hėnė . 30 qershor 2008 Bota po i frikėsohet uraganeve tė natyrės, kurse uraganit tė moralit s’ia vė veshin fare! Valbona Kelmendi 854
e premte . 06 qershor 2008 Shekull i karrierizmit apo i vlerave!? Valbona Kelmendi 835
e hėnė . 02 qershor 2008 Kah i kemi drejtuar synimet tona? Valbona Kelmendi 974
e hėnė . 26 maj 2008 Nėn thjerrėz vėje veten e jo tjetrin! Valbona Kelmendi 885
e hėnė . 19 maj 2008 Mashtrimet e shejtanit -- 1268
e martė . 13 maj 2008 Kthehuni ndonjėherė nga e kaluara… Valbona Kelmendi 989
e hėnė . 12 maj 2008 Islami dhe bota e paqes -- 864
e enjte . 08 maj 2008 Qytetit tim Burbuqe Rexha 736
e mėrkurė . 07 maj 2008 Kur armiku bėhet mik -- 785
e shtunė . 03 maj 2008 Muzika, zėri i shejtanit Rashit Zylfiu 1042
e mėrkurė . 23 prill 2008 Injoranca nuk hiqet me top Valbona Kelmendi 851
e hėnė . 21 prill 2008 A keni kohė! -- 1111
e shtunė . 19 prill 2008 Njė ditė do tė mbetni vetėm…! -- 1121
e martė . 15 prill 2008 Lidhja nė emėr tė Allahut Burbuqe Rexha 872
e mėrkurė . 26 mars 2008 Dėmtuesit e zemrės Firdesa 1203
e martė . 25 mars 2008 Po tė drejtohem ty, o njeri! Firdesa 1132
e diel . 23 mars 2008 Kjo ėshtė dita jote… Gjulije Vehapi 967
e hėnė . 17 mars 2008 Shkaqet e stresit Valbona Kelmendi 1036
e enjte . 13 mars 2008 A ka rol tė rėndėsishėm e parėsor shkolla? Valbona Kelmendi 856
e martė . 11 mars 2008 “ E vėrteta nuk mund tė jetė gabim, edhe nėse askush nuk e dėgjon” Valbona Kelmendi 889
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 251 - 300 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.