MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė . 26 shtator 2009 Kjo Jetė …! Liridona Musliu  1231
e shtunė . 19 shtator 2009 ZĖ I SHTERUR Avni Tafili 1030
e martė . 15 shtator 2009 Lufto duke u shpėrngulur Avni Tafili 833
e diel . 13 shtator 2009 Mjaft! Para se... Avni Tafili 987
e shtunė . 12 shtator 2009 Robi i Dunjasė Avni Tafili 883
e enjte . 10 shtator 2009 Rruga drejt Allahut Avni Tafili 787
e martė . 08 shtator 2009 Mrrekullia nė Kur'an: Fenomeni kohė dhe hapėsirė Rejhana Islami 773
e hėnė . 07 shtator 2009 Njeriu, ē'pret?! Avni Tafili 774
e mėrkurė . 02 shtator 2009 Mos u dėshpėro! -- 1204
e mėrkurė . 12 gusht 2009 A E DO LUMTURINĖ -- 1434
e hėnė . 27 korrik 2009 Antitezat e jetės bashkohore -- 899
e shtunė . 18 korrik 2009 Je Pengesė?! Avni Tafili 1033
e mėrkurė . 15 korrik 2009 Ujku ka folur, edhe fėmija, edhe gjymtyrėt tua do tė flasin Senada Ramadani 1302
e hėnė . 13 korrik 2009 Zemra qė Islami ende s’i ka pėrfituar plotėsisht A. Tafili 749
e hėnė . 13 korrik 2009 Kanė thėnė pėr lumturinė -- 1153
e hėnė . 13 korrik 2009 Njėmbėdhjetė shkaqe qė tė ndihmojnė tė pėrballosh mundimet e njerėzve Blerta Shaqiri 1300
e shtunė . 27 qershor 2009 I ashtuquajturi civilizim Valbona Kelmendi 899
e shtunė . 27 qershor 2009 Kjo ėshtė dashuria -- 1497
e enjte . 18 qershor 2009 Njė vėshtrim SHPIRTIT Enis Rama 1340
e hėnė . 08 qershor 2009 60 mėnyra prej mėnyrave tė arritjes sė shpėrblimit dhe shlyerjeve tė mėkateve 3/3 -- 1639
e diel . 07 qershor 2009 Kopshtet e xhenetit -- 1168
e diel . 07 qershor 2009 Dija, thesar i ēmueshėm Sadbere Hashani 792
e premte . 29 maj 2009 60 mėnyra prej mėnyrave tė arritjes sė shpėrblimit dhe shlyerjeve tė mėkateve 2/3 -- 1186
e hėnė . 25 maj 2009 Ēelėsat e pendimit Merita Rexha 1057
e hėnė . 18 maj 2009 60 mėnyra prej mėnyrave tė arritjes sė shpėrblimit dhe shlyerjeve tė mėkateve (1/3) -- 1252
e diel . 17 maj 2009 Duaja Senada Ramadani 1186
e mėrkurė . 13 maj 2009 Si tė flejė... ai qė e din se i Dashuri i tij nuk fle?!!! -- 1331
e martė . 12 maj 2009 Nė shėrbim tė Islamit -- 719
e premte . 08 maj 2009 Mendo para se tė bėsh Gjynah Blerta Shaqiri 928
e mėrkurė . 29 prill 2009 Si ta ruash personalitetin nė jetė?! Dona 1119
e premte . 24 prill 2009 Ec me Kohėn Advije Zeqiri 1088
e enjte . 16 prill 2009 Disa rregulla tė mirsjelljes Rrahman Ferizi 1101
e mėrkurė . 15 prill 2009 Dituria Senada Ramadani 1014
e mėrkurė . 15 prill 2009 PĖRSE KĖSHTU? Sedat Islami 1243
e diel . 12 prill 2009 Guri mė sė rėndi peshon nė vend tė vet Valbona Kelmendi 910
e shtunė . 11 prill 2009 Mos kėrko vend tė pėrshtatshėm pėr mėsim! Blerta Shaqiri 647
e premte . 10 prill 2009 Ah, sikur ta dinte populli im se ē’ėshtė Ahireti ?! Muhammed Husjen Jakub 1057
e martė . 07 prill 2009 Drita e mėsuesit Valbona Kelmendi 1013
e hėnė . 06 prill 2009 Skamja ėshtė derė e hekurt Valbona Kelmendi 865
e shtunė . 04 prill 2009 Pėrfitoni nga duaja e babait -- 907
e shtunė . 28 mars 2009 Thirrja e sinqertė -- 1387
e mėrkurė . 25 mars 2009 M'i garantoni gjashtė gjėra ua garantoj xhenetin -- 1410
e hėnė . 23 mars 2009 Tė bėsh mirė ėshtė lehtė, tė jesh i sinqertė ėshtė vėshtirė Valbona Kelmendi 902
e diel . 22 mars 2009 Kur feja del jashtė xhamisė Dr. Shefqet Krasniqi 656
e shtunė . 21 mars 2009 Largo brengat Vlera Mema 882
e enjte . 19 mars 2009 Nė Kosovė ende promovohet "Darvizėmi" Sadbere Hashani 696
e premte . 13 mars 2009 Vllėzėria nė Islam A. Kaēanikasi 1024
e premte . 13 mars 2009 Miqėsia me Kur’anin ėshtė gjithmonė jetėsore Valbona Kelmendi 719
e martė . 10 mars 2009 Pėrballja me problemet personale -- 1164
e enjte . 05 mars 2009 Mysafirėt Merita Preteni 1254
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 201 - 250 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.