MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e diel . 24 tetor 2010 “Mbylli sytė!” -- 2008
e premte . 17 shtator 2010 Ku ėshtė zemra yte? -- 1641
e martė . 14 shtator 2010 Jeto me tė mirėn dhe mėso tė jetojnė me tė Valbona Kelmendi 1451
e hėnė . 13 shtator 2010 NDREQE ANIJEN! -- 1060
e hėnė . 06 shtator 2010 Kėshillė pėr tė gjithė vėllezėrit dhe motrat muslimane -- 877
e hėnė . 06 shtator 2010 Kush ėshtė njeriu mė i dashur? -- 832
e shtunė . 04 shtator 2010 Rruga e Allahut ėshtė rruga mė e mirė -- 894
e shtunė . 21 gusht 2010 Armiku yt! Avni Tafili 997
e diel . 01 gusht 2010 Kur tjetri lutet pėr ty! Avni Tafili 1483
e martė . 06 korrik 2010 Ne dhe vera e nxehtė Valbona Kelmendi 1310
e premte . 25 qershor 2010 Vdekja, argument pėr tė gjallėt Arta 1040
e martė . 08 qershor 2010 MĖNYRAT TĖ PĖRFITIMIT Ibėn Kajim El -Xheuzije 1223
e premte . 04 qershor 2010 “Nderi im…FALSO?!” -- 1213
e premte . 28 maj 2010 Pėrmallimin pėr turpin nga Allahu -- 1138
e enjte . 27 maj 2010 Shpėrblimi pėr veprėn e mirė -- 1006
e mėrkurė . 26 maj 2010 Dashuria ndaj Zotit -- 1142
e premte . 16 prill 2010 Ibadetēiu dhe gruaja -- 1785
e premte . 19 mars 2010 Gjėrat qė e prishin sinqeritetin Blerta Shaqiri 1565
e shtunė . 06 mars 2010 Lufta me nefsin Ibn Kajjimi 1456
e shtunė . 06 mars 2010 Shenjė e munafikut -- 1242
e shtunė . 27 shkurt 2010 Njė nga shaqet e shkatėrrimit tė veprave Muhammed Husein Hakubi 1277
e premte . 26 shkurt 2010 Njė prej mėkateve tė zemrės Muhammed Hysein Hakubi 1390
e mėrkurė . 24 shkurt 2010 Pėrmallimi pėr Xhennetin Muhammed Hysein Hakubi 1431
e martė . 23 shkurt 2010 Vėrejtja e mėkateve Muhammed Hysein Hakubi 997
e diel . 21 shkurt 2010 Tė lexosh me zemėr tė gjallė Avni Tafili 881
e enjte . 18 shkurt 2010 Tė bėjnė tė suksesshėm Avni Tafili 1179
e diel . 14 shkurt 2010 Sa ēudi!!! Besa 919
e shtunė . 13 shkurt 2010 KĖSHILLA NGA ALI FUAD BASHGIL Ali Fuad Bashgil 921
e hėnė . 18 janar 2010 Shoqėria qė s’lexon Avni Tafili 1036
e premte . 15 janar 2010 Gjėrat qė e prishin zemrėn -- 1921
e premte . 01 janar 2010 Tė jesh pozitiv Teuta Mulla 1385
e shtunė . 19 dhjetor 2009 Bisedė me rininė Valbona Kelmendi 1849
e enjte . 17 dhjetor 2009 Ēfarė hyn nė devotshmėri? Blerta Shaqiri 1007
e enjte . 26 nėntor 2009 Pėrplasja e tė rinjve Valbona Kelmendi 1291
e martė . 24 nėntor 2009 Ėndėrr e habitshme e Pejgamberit tonė [sal-lall-llahu alejhi ve sel-lem] Ibn Kaj-jim 1807
e hėnė . 16 nėntor 2009 Secili njeri do tė shijojė vdekje Blerta Shaqiri 1037
e enjte . 12 nėntor 2009 Atėherė kur...! Avni Tafili 1069
e martė . 10 nėntor 2009 Sa’d ibėn Vekasi -- 668
e martė . 10 nėntor 2009 Tė dashurit e Allahut janė dy grada Blerta Shaqiri 1071
e mėrkurė . 04 nėntor 2009 Ruaje gjuhėn tėnde Blerta Shaqiri 1179
e mėrkurė . 04 nėntor 2009 Ai qė e don All-llahun e don edhe robin e Tij Valbona Kelmendi 800
e martė . 20 tetor 2009 CYTJA DHE I CYTURI Avni Tafili 1067
e hėnė . 19 tetor 2009 Antitezat e jetės bashkėkohore II -- 758
e hėnė . 19 tetor 2009 Mė pėrkujtoni mua, Unė ju Pėrkujtoj juve -- 1277
e martė . 13 tetor 2009 A Dėshiron...? -- 1397
e mėrkurė . 07 tetor 2009 Vėllazėria Islame Avni Tafili 835
e hėnė . 05 tetor 2009 Largo dyshimet Blerta Shaqiri 973
e shtunė . 03 tetor 2009 Dehja nga dashuria e kėsaj bote Ibėn Kajimi 859
e enjte . 01 tetor 2009 Fushat e ndikimit tė shejtanit mbi robin Ibn Kajjim el-Xhevzije 977
e hėnė . 28 shtator 2009 DUA AJETE Umm Amer 1611
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 151 - 200 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.