MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 12 prill 2012 Kėshilla nga loti ... 847
e enjte . 12 prill 2012 Mos u dėshpėro! ... 761
e enjte . 12 prill 2012 Gjėra pėr tė cilat nuk do tė pyes Allahu ... 759
e diel . 08 prill 2012 O njeri! Rejhana Ēekrezi 762
e enjte . 05 prill 2012 Shtėpia nė shitje! ... 731
e mėrkurė . 04 prill 2012 Kėrko falje tek Allahu! ... 638
e mėrkurė . 04 prill 2012 A dėshiron ta lėsh duhanin(?) ... 704
e martė . 03 prill 2012 Tė kesh sukses me Allahun Valdet Kamberi 648
e martė . 03 prill 2012 Mbreti dhe katėr gratė e tij ... 698
e shtunė . 31 mars 2012 1 Prilli Valdet Kamberi 582
e enjte . 29 mars 2012 KUJDES! Mos i bėj kėto pesė gjėra! ... 798
e enjte . 29 mars 2012 Frika nga punėt e zemrės Valdet Kamberi 666
e enjte . 29 mars 2012 Sprova Ulvi Fejzullahu 756
e enjte . 29 mars 2012 22 pyetje nga prifti drejtuar muslimanit ... 618
e hėnė . 26 mars 2012 Ndalu pak minuta! Valdet Kamberi 727
e hėnė . 26 mars 2012 Jemi tė akuzuar... Avni Tafili 622
e hėnė . 26 mars 2012 Besnikėrinė ndaj Allahut kurrė mos e humb e as mos e the! Valbona Kelmendi 625
e enjte . 22 mars 2012 Njėzet e dy metodat mė tė mira pėr ta bėrė jetėn tėnde tė lumtur Valdet Kamberi 783
e martė . 20 mars 2012 Kujto, para se tė mėkatosh ... 623
e enjte . 15 mars 2012 Njė ditė ti do tė jesh jashtė linjės – OFFLINE Valdet Kamberi 741
e martė . 13 mars 2012 Shenjat e pėrfundimit tė mirė Valdet Kamberi 714
e shtunė . 10 mars 2012 Ēudi me ty, o biri i Ademit! ... 744
e diel . 04 mars 2012 Vepro kėshtu qė ta fitosh xhenetin ... 852
e premte . 17 shkurt 2012 Siguria dhe vlera e saj nė Islam Dr. Abdul Adhim Bedevij 616
e mėrkurė . 15 shkurt 2012 Ku ėshtė zemra ime dhe e jotja? Fatime Islami 925
e enjte . 02 shkurt 2012 Ky ėshtė Muhamedi sal-all-llahu alejhi ve sel-lem -- 1402
e enjte . 19 janar 2012 Bixhozi, llojet dhe rreziku prej tij Shukri Ali Abdurrahman Et-Tavil 1030
e premte . 23 dhjetor 2011 Studim rreth ndalimit tė festimit tė festave tė tė krishterėve ... 685
e mėrkurė . 09 nėntor 2011 Tė lirė e pa liri! Valbona Kelmendi 786
e enjte . 13 tetor 2011 Mospėrfillja, ku na ēon? Ulvi Fejzullahu 542
e enjte . 06 tetor 2011 Burimi i gjynaheve Muhamed H. Jakubi 711
e diel . 25 shtator 2011 Motivimi, zemra e vetė pėrmirėsimit ... 751
e martė . 20 shtator 2011 Hoxhallarėt, shamia dhe mėsim-besimi Ulvi Fejzullahu 887
e enjte . 15 shtator 2011 Kujt i pengon edukimi hyjnor? Avni Tafili 1068
e enjte . 15 shtator 2011 Kujt ia vranė sytė dhe zemrėn mėsim-besimi nėpėr shkolla? Valbona Kelmendi 1102
e enjte . 15 shtator 2011 Ku janė “Penat e nderuara”? Ulvi Fejzullahu 637
e diel . 17 korrik 2011 Pesė arsye pse Zoti na sprovon Arsim Jonuzi 1310
e enjte . 14 korrik 2011 O Zoti im! Avni Tafili 814
e hėnė . 04 korrik 2011 Mos u dėshpėro! Unejs Murati 767
e martė . 28 qershor 2011 Tė jemi falėnderues Valbona Kelmendi 650
e hėnė . 27 qershor 2011 Mos shpenzoni tepėr! --- 897
e martė . 26 prill 2011 Disa gjėra pėr tė cilat duhet menduar ēdo ditė Valbona Kelmendi 2287
e martė . 05 prill 2011 Njė gjumė i mirė nate Shejh Selman Aude 2135
e premte . 04 mars 2011 Helmet e zemrės Ahmed Ferid 1595
e shtunė . 19 shkurt 2011 Bėji veprat tua tė zakonshme shumėfish tė shpėrblyera Sheikh Umar al-Mukbil 1102
e mėrkurė . 02 shkurt 2011 Durimi dhe mirėnjohja IBN KAJIM EL-XHEUZIU 1890
e enjte . 20 janar 2011 Kush ėshtė i lumturi? -- 1630
e premte . 17 dhjetor 2010 Shkollat dhe ne Valbona Kelmendi 1314
e mėrkurė . 24 nėntor 2010 A mė do ZOTI mua? -- 2297
e shtunė . 06 nėntor 2010 Plani dhjetėditor Muhamed Husejn Jakub 1392
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 150 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.