MЁNYRA E ABDESIT

 
Tė ndryshme
dic.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e diel. 18 maj 2014 Mbrėmja e maturės - “Maturomania” Almedina Dauti & Fitore Haziri 3112
e diel. 18 maj 2014 Mbrėmja famėkeqe e Maturės dhe maturantėt Berat Shatri 2567
e shtunė. 15 shkurt 2014 Pėrhapja e imoralitetit, pėrmbyllje e mirėsive Valdet Kamberi 1307
e mėrkurė. 12 shkurt 2014 Dita e tė "dashuruarve" Dr. Muhammed Arifi 2696
e mėrkurė. 12 shkurt 2014 Pse ne muslimanėt nuk e festojmė ditėn e Shėn Valentinit? -- 1830
e enjte. 16 janar 2014 O Allahu im! Valbona Kelmendi 1518
e shtunė. 21 dhjetor 2013 Muhamedi alejhi selam, ti dhe sprovat Valdet Kamberi 1550
e mėrkurė. 27 nėntor 2013 Itinerari i pendimit Valdet Kamberi 1491
e enjte. 21 nėntor 2013 Pasojat e katėr elementeve Valdet Kamberi 1271
e martė. 05 nėntor 2013 Mendjemadhėsia Rejhana Ēekrezi 1335
e shtunė. 02 nėntor 2013 Viti i ri hixhrij ... 1242
e hėnė. 21 tetor 2013 Llojet e zemrave Valdet Kamberi 1506
e enjte. 03 tetor 2013 Kėshilla tė dobishme pėr haxhinj ... 1518
e mėrkurė. 18 shtator 2013 Varri tė thėrret! Valdet Kamberi 1190
e diel. 08 shtator 2013 Dobitė e sjelljes sė mirė Valdet Kamberi 1360
e hėnė. 26 gusht 2013 Shenjat e vdekjes sė zemrės Valdet Kamberi 1322
e shtunė. 17 gusht 2013 I huaj nė mesin e tė njohurve... Valdet Kamberi 1365
e hėnė. 24 qershor 2013 Si t’i shfrytėzojmė pushimet verore Unejs Murati 2140
e shtunė. 15 qershor 2013 Plagjiatura - “Suksesi” i tė dėshtuarve! Labinot Kunushevci 1118
e shtunė. 01 qershor 2013 Dobitė e heshtjes ... 1300
e martė. 28 maj 2013 Kur bėhet facebook-u haram? ... 1244
e martė. 30 prill 2013 Mendimet e shėndosha ēojnė nė veprime tė drejta dhe tė shėndosha ... 1489
e shtunė. 27 prill 2013 Nuk ėshtė kusht tė jesh…!!! ... 1448
e hėnė. 22 prill 2013 Drejt shtigjeve tė lumturisė dhe rehatisė ... 1456
e shtunė. 13 prill 2013 Istigfari Valdet Kamberi 1257
e premte. 15 mars 2013 Frenimi i mllefit dhe falja ndaj njerėzve ... 1471
e shtunė. 09 mars 2013 Mos u nervozo! ... 1873
e mėrkurė. 06 mars 2013 Mos e privoni veten nga kėto vepra qė ju shpėrblehen ... 1437
e premte. 15 shkurt 2013 A i ke kėta 5 margaritarė? ... 1581
e diel. 10 shkurt 2013 BIG BROTHER - Emancopėtim i kulturės sė shqiptarėve! Labinot Kunushevci 1274
e diel. 10 shkurt 2013 Festa e tė dashuruarve dhe zgavra e hardhucės ... 1438
e shtunė. 09 shkurt 2013 Rregulla gjatė lutjes ... 1892
e mėrkurė. 06 shkurt 2013 Lufto me qenė gjithmonė motra e Profetit alejhis selam Valbona Kelmendi 1269
e shtunė. 19 janar 2013 Pikėpamje mbi shoqėrinė ... 1010
e mėrkurė. 16 janar 2013 22 shenjat e moralit tė mirė ... 2527
e hėnė. 14 janar 2013 Kavanozi me topat e golfit dhe jeta ... 1411
e hėnė. 14 janar 2013 Shenjat e tė devotshmit ... 1357
e martė. 01 janar 2013 Hyr nė garė vetėm me tė mirėn e pėr tė mirėn Valbona Kelmendi 1278
e diel. 30 dhjetor 2012 Durimi nė punė tė mira Valdet Kamberi 1546
e diel. 16 dhjetor 2012 Deri kur t’i festojmė festat e tė huajve?! Valbona Kelmendi 1913
e diel. 16 dhjetor 2012 Viti i Ri, festė krishtero-pagane Blerta Shaqiri 1940
e diel. 02 dhjetor 2012 Nuk pėrfitojmė nga kėto 10 ... 1385
e mėrkurė. 28 nėntor 2012 Mesazhi i 28 nėntorit? Avni Tafili 1072
e hėnė. 26 nėntor 2012 A po frikėsohesh nga pėrfundimi i keq?! ... 1403
e premte. 23 nėntor 2012 20 thirrje tė thjeshta dhe tė lehta ... 1584
e enjte. 15 nėntor 2012 Gabimet e fundvitit ... 1083
e shtunė. 10 nėntor 2012 MEXHLISI- tubimi, etika dhe norma Ihsan b. Muhamed Utejbi 1161
e shtunė. 10 nėntor 2012 Urrejmė apo duam?! ... 1259
e martė. 06 nėntor 2012 Ndjenja tė shkėlqyera… ... 1315
e enjte. 01 nėntor 2012 Ē’ėshtė VJEDHJA?! Labinot Kunushevci 1151
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 407

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.