MЁNYRA E ABDESIT

 
Urtėsi
kuran.gif
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 04 mars 2008 Fjalė tė urta -- 3342
e martė. 19 shkurt 2008 Urtesi -- 2290
e enjte. 07 shkurt 2008 Fjalė tė urta -- 3292
e hėnė. 28 janar 2008 Urtėsi -- 2280
e diel. 20 janar 2008 Urtėsi -- 2003
e hėnė. 14 janar 2008 Fjalė tė urta pėr diturinė -- 3599
e enjte. 03 janar 2008 Urtėsi - Ibėn Kajim -- 2283
e mėrkurė. 14 nėntor 2007 Urtesi -- 2271
e mėrkurė. 17 tetor 2007 Thenie te ndryshme -- 3411
e martė. 25 shtator 2007 Thenie te urta -- 3065
e mėrkurė. 05 shtator 2007 Lexo, mendo dhe vepro -- 3621
e mėrkurė. 01 gusht 2007 Thenie te ndryshme te urta -- 2993
e martė. 24 korrik 2007 Thenie te urta -- 2500
e diel. 08 korrik 2007 Vlera dhe karakteri i gruase se devotshme -- 3124
e premte. 06 korrik 2007 Dituria -- 2103
e hėnė. 18 qershor 2007 Tre veta mė bėjnė tė qesh ndėrsa tre mė bėjnė tė qaj -- 3638
e diel. 17 qershor 2007 Realizimi i obligimit dhe pėrmbushja e premtimit -- 1598
e hėnė. 28 maj 2007 Thenie te urta -- 3211
e premte. 25 maj 2007 Urtesi -- 2193
e enjte. 26 prill 2007 Sjellja e gruasė ndaj burrit -- 3288
e mėrkurė. 18 prill 2007 Selami -- 1530
e enjte. 12 prill 2007 Bamirėsia ndaj prindėrve -- 1682
e martė. 10 prill 2007 Disa lutje qė thuhen gjatė shkuarjes nė xhami -- 1269
e hėnė. 19 mars 2007 Durimi -- 2236
e hėnė. 19 mars 2007 Mbulimi i tė metave tė muslimanit -- 1424
e hėnė. 19 mars 2007 Zemra e shėndoshė -- 2072
e enjte. 15 mars 2007 Dėnimi e atij qė bėn vetėvrasje -- 1649
e mėrkurė. 14 mars 2007 Mėrzitja -- 3257
e martė. 13 mars 2007 Sinqeriteti dhe nijeti -- 1545
e mėrkurė. 21 shkurt 2007 Ndalimi i shfaqjes sė risive -- 1044
e mėrkurė. 21 shkurt 2007 Pėr realizimin e premtimit -- 1232
e martė. 13 shkurt 2007 Kėshilla pėr bukurinė -- 2927
e martė. 30 janar 2007 Mendjemadhėsia -- 2088
e hėnė. 18 dhjetor 2006 Dituria -- 1646
e martė. 12 dhjetor 2006 Haxhi... -- 844
e mėrkurė. 22 nėntor 2006 Tė qarit kur dėgjojmė ose lexojmė Kur’an -- 1747
e martė. 21 nėntor 2006 "Betohem nė ditėn e kijametit" (El Kijame: 1) -- 1210
e martė. 21 nėntor 2006 Detyrat e gruas ndaj burrit -- 1966
e hėnė. 16 tetor 2006 Nata e Kadrit --- 1250
e hėnė. 18 shtator 2006 Agjėrimi ... 1037
e premte. 08 shtator 2006 Urdhėresa e ruajtjes sė sunetit dhe adabeve tė tij .... 1015
e hėnė. 07 gusht 2006 Urdhėrimi pėr tė mirė dhe ndalimi nga e keqja .... 1589
e hėnė. 07 gusht 2006 Drejtėsia-Korrektėsia (Istikameja) .... 1489
e hėnė. 07 gusht 2006 Devotshmėria .... 1576
e hėnė. 07 gusht 2006 Sinqeriteti .... 2360
e hėnė. 07 gusht 2006 Durimi .... 2291
e diel. 06 gusht 2006 Pendimi ..... 2420
e shtunė. 05 gusht 2006 Urtėsi .... 2940
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 148 nga 148

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.