MЁNYRA E ABDESIT

 
Urtėsi
kuran.gif
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte. 13 mars 2014 Thėnie tė arta ... 1658
e diel. 26 janar 2014 Porosi tė rėndėsishme Valbona Kelmendi 2197
e diel. 27 tetor 2013 Ēelėsi Valdet Kamberi 1297
e hėnė. 21 tetor 2013 Cili ėshtė haxhi i pranuar? ... 1351
e enjte. 03 tetor 2013 Pasuria tė ofron shumė, por tė dhuron pak Valdet Kamberi 1240
e martė. 17 shtator 2013 Brendėsia e varrit tėnd Valdet Kamberi 1205
e premte. 02 gusht 2013 Njė bashkėbisedim...(II) Valbona Kelmendi 1245
e hėnė. 15 korrik 2013 A je penduar vėrtet? Valdet Kamberi 1292
e hėnė. 08 korrik 2013 Njė bashkėbisedim... Valbona Kelmendi 1187
e mėrkurė. 19 qershor 2013 Mirėsitė e femrės ... 1633
e enjte. 06 qershor 2013 Urtėsi Valbona Kelmendi 1422
e martė. 21 maj 2013 Fjalė tė urta ... 1471
e shtunė. 27 prill 2013 5 rregulla pėr tė jetuar i lumtur ... 1809
e hėnė. 15 prill 2013 Urtėsi ... 1235
e premte. 05 prill 2013 Ku ‘blihet’ lumturia? ... 1447
e premte. 08 mars 2013 Mos e prish! ... 1491
e martė. 12 shkurt 2013 Heshtja ėshtė… ... 1680
e enjte. 07 shkurt 2013 Ēfarė kėrkuam dhe ku e gjetėm? ... 1435
e shtunė. 29 dhjetor 2012 Jeta ėshtė urtėsi Valdet Kamberi 1330
e diel. 02 dhjetor 2012 Njeriu matet me devotshmėri... ... 1375
e martė. 27 nėntor 2012 Unė jam i lirė ... 1310
e mėrkurė. 21 nėntor 2012 Shpreso! ... 1535
e martė. 06 nėntor 2012 Pastrimi i zemrės Jehona 1686
e shtunė. 03 nėntor 2012 Mirėsia e respektimit tė prindėrve ... 1344
e diel. 28 tetor 2012 Disa kėshilla pėr jetėn...(II) Valbona 1548
e diel. 21 tetor 2012 Disa kėshilla pėr jetėn... Valbona 1515
e premte. 19 tetor 2012 Urtėsi tė Ebu Bekrit Jehona 1449
e hėnė. 15 tetor 2012 Dallohu... Valdet Kamberi 1455
e shtunė. 06 tetor 2012 Jeta e njeriut Valdet Kamberi 1480
e martė. 02 tetor 2012 Bėhu sikur... ... 1362
e diel. 23 shtator 2012 Viruset e jetės bashkėshortore ... 1603
e enjte. 20 shtator 2012 FJALĖ TĖ ARTA ... 1635
e shtunė. 08 shtator 2012 I duan 5 dhe i harrojnė 5 ... 1567
e hėnė. 03 shtator 2012 Ruajuni... Valdet Kamberi 1307
e diel. 02 shtator 2012 Urtėsi nga Ali b. Ebu Talibi Vjosa 1420
e hėnė. 27 gusht 2012 Fjalė tė urta Jehona 1500
e hėnė. 06 gusht 2012 Urtėsi Ummu Abdullah 1258
e enjte. 26 korrik 2012 5 errėsirat Valdet Kamberi 1415
e martė. 10 korrik 2012 Meriton dashurinė… Valdet Kamberi 1701
e shtunė. 07 korrik 2012 Mos harro! ... 1418
e enjte. 14 qershor 2012 Komunikimi me njerėz kėrkon durim! Avni Tafili 1687
e mėrkurė. 13 qershor 2012 Urtėsi Valbona 1304
e enjte. 07 qershor 2012 Fjala e mirė Valbona Kelmendi 2080
e premte. 18 maj 2012 A e dini se kush ėshtė i falimentuar – muflis? Fatime Islami 1380
e martė. 24 prill 2012 Porosi studentėve! Avni Tafili 1613
e enjte. 12 prill 2012 Mendime...(2) Avni Tafili 1328
e shtunė. 07 prill 2012 Mendime... Avni Tafili 1337
e hėnė. 26 mars 2012 Njeriu qė i falte njerėzit ... 1648
e enjte. 22 mars 2012 Tė synosh... Avni Tafili 1426
e enjte. 15 mars 2012 Filloje ditėn nė paqe! Avni Tafili 1809
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 148

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.