MЁNYRA E ABDESIT

 
Urtėsi
kuran.gif
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 13 mars 2014 Thėnie tė arta ... 1613
e diel . 26 janar 2014 Porosi tė rėndėsishme Valbona Kelmendi 2158
e diel . 27 tetor 2013 Ēelėsi Valdet Kamberi 1256
e hėnė . 21 tetor 2013 Cili ėshtė haxhi i pranuar? ... 1315
e enjte . 03 tetor 2013 Pasuria tė ofron shumė, por tė dhuron pak Valdet Kamberi 1198
e martė . 17 shtator 2013 Brendėsia e varrit tėnd Valdet Kamberi 1168
e premte . 02 gusht 2013 Njė bashkėbisedim...(II) Valbona Kelmendi 1207
e hėnė . 15 korrik 2013 A je penduar vėrtet? Valdet Kamberi 1252
e hėnė . 08 korrik 2013 Njė bashkėbisedim... Valbona Kelmendi 1150
e mėrkurė . 19 qershor 2013 Mirėsitė e femrės ... 1592
e enjte . 06 qershor 2013 Urtėsi Valbona Kelmendi 1381
e martė . 21 maj 2013 Fjalė tė urta ... 1432
e shtunė . 27 prill 2013 5 rregulla pėr tė jetuar i lumtur ... 1766
e hėnė . 15 prill 2013 Urtėsi ... 1197
e premte . 05 prill 2013 Ku ‘blihet’ lumturia? ... 1407
e premte . 08 mars 2013 Mos e prish! ... 1449
e martė . 12 shkurt 2013 Heshtja ėshtė… ... 1640
e enjte . 07 shkurt 2013 Ēfarė kėrkuam dhe ku e gjetėm? ... 1399
e shtunė . 29 dhjetor 2012 Jeta ėshtė urtėsi Valdet Kamberi 1293
e diel . 02 dhjetor 2012 Njeriu matet me devotshmėri... ... 1335
e martė . 27 nėntor 2012 Unė jam i lirė ... 1269
e mėrkurė . 21 nėntor 2012 Shpreso! ... 1500
e martė . 06 nėntor 2012 Pastrimi i zemrės Jehona 1642
e shtunė . 03 nėntor 2012 Mirėsia e respektimit tė prindėrve ... 1306
e diel . 28 tetor 2012 Disa kėshilla pėr jetėn...(II) Valbona 1508
e diel . 21 tetor 2012 Disa kėshilla pėr jetėn... Valbona 1473
e premte . 19 tetor 2012 Urtėsi tė Ebu Bekrit Jehona 1410
e hėnė . 15 tetor 2012 Dallohu... Valdet Kamberi 1415
e shtunė . 06 tetor 2012 Jeta e njeriut Valdet Kamberi 1439
e martė . 02 tetor 2012 Bėhu sikur... ... 1325
e diel . 23 shtator 2012 Viruset e jetės bashkėshortore ... 1566
e enjte . 20 shtator 2012 FJALĖ TĖ ARTA ... 1596
e shtunė . 08 shtator 2012 I duan 5 dhe i harrojnė 5 ... 1529
e hėnė . 03 shtator 2012 Ruajuni... Valdet Kamberi 1267
e diel . 02 shtator 2012 Urtėsi nga Ali b. Ebu Talibi Vjosa 1380
e hėnė . 27 gusht 2012 Fjalė tė urta Jehona 1467
e hėnė . 06 gusht 2012 Urtėsi Ummu Abdullah 1224
e enjte . 26 korrik 2012 5 errėsirat Valdet Kamberi 1382
e martė . 10 korrik 2012 Meriton dashurinė… Valdet Kamberi 1665
e shtunė . 07 korrik 2012 Mos harro! ... 1383
e enjte . 14 qershor 2012 Komunikimi me njerėz kėrkon durim! Avni Tafili 1650
e mėrkurė . 13 qershor 2012 Urtėsi Valbona 1265
e enjte . 07 qershor 2012 Fjala e mirė Valbona Kelmendi 2045
e premte . 18 maj 2012 A e dini se kush ėshtė i falimentuar – muflis? Fatime Islami 1340
e martė . 24 prill 2012 Porosi studentėve! Avni Tafili 1580
e enjte . 12 prill 2012 Mendime...(2) Avni Tafili 1291
e shtunė . 07 prill 2012 Mendime... Avni Tafili 1304
e hėnė . 26 mars 2012 Njeriu qė i falte njerėzit ... 1613
e enjte . 22 mars 2012 Tė synosh... Avni Tafili 1390
e enjte . 15 mars 2012 Filloje ditėn nė paqe! Avni Tafili 1764
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 148

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.