MЁNYRA E ABDESIT

 
Familja
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte . 28 gusht 2009 O prindėr, dua tė shoh Zotin tim! Avni Tafili 2101
e premte . 12 qershor 2009 Si tė bėhem prind i mirė Blerta Shaqiri 2177
e diel . 07 qershor 2009 Muhamedi alejhi selam me familjen dhe fėmijėt e tij -- 2027
e shtunė . 09 maj 2009 Bima e zemrės Valbona Kelmendi 1853
e hėnė . 04 maj 2009 Pse u prish ėndrra e familjes Blerta Shaqiri 1829
e shtunė . 21 mars 2009 Roli i Nėnės nė ngritjen e Fėmijėve Blerta Shaqiri 1978
e diel . 22 shkurt 2009 Fėmija urren tė dėrguarin e Allahut -- 1723
e shtunė . 21 shkurt 2009 Mjafton Njė Minutė e Vetme Dr. Hasan Shemsi Basha 1794
e mėrkurė . 11 shkurt 2009 Xhelozia pėr vėllain apo motrėn e vogėl… Blerta Shaqiri 1870
e hėnė . 12 janar 2009 Duaja e nėnės Shpresa Basholli 3072
e premte . 12 dhjetor 2008 Metoda pėr edukimin e fėmijėve Blerta Shaqiri 1794
e shtunė . 22 nėntor 2008 Mos, para fėmijėve! -- 2888
e enjte . 20 nėntor 2008 Njė rrėfim mbi dashurinė mė tė bukur ndėrmjet dy njerėzve Imrane Asani 2595
e mėrkurė . 22 tetor 2008 Rėndėsia e lojės sė fėmijėve me prindėrit Blerta Shaqiri 1550
e diel . 10 gusht 2008 Qė fėmijėt tanė mos tė bėhen fajtorė nesėr Blerta Shaqiri 1527
e hėnė . 09 qershor 2008 Pushimet verore pėr ēdo familje (III) -- 2301
e mėrkurė . 09 prill 2008 Tė drejtat e fėmijėve le tė bėhen realitet Valbona Kelmendi 1320
e diel . 06 prill 2008 Sistemi i familjes sė civilizuar -- 1329
e shtunė . 22 mars 2008 Islami dhe tė drejtat e femrės -- 1753
e martė . 08 janar 2008 E drejta mė e madhe e nėnės -- 2195
e enjte . 22 nėntor 2007 Hidhėrimi i nėnės u bė shkak pėr ta penguar thėnien e shahadetit Blerta Shaqiri 1873
e mėrkurė . 07 nėntor 2007 Si tė sillemi me fėmijėt Fexhrie Kaēiu 1744
e mėrkurė . 17 tetor 2007 Roli i gruas nė pėrmirėsimin e shoqėrisė Muhamed ibėn Salih el Uthejmin 1441
e martė . 16 tetor 2007 Karakteristikat e gruas sė devotshme -- 1580
e martė . 02 tetor 2007 Ajo i bindet bashkeshortit te saj dhe e respekton -- 2156
e diel . 30 shtator 2007 Si duhet tė sillemi me prindėrit? -- 2278
e shtunė . 22 shtator 2007 10 kėshilla nė lidhje me bashkėshortin Muhammad Sherif 3507
e shtunė . 22 shtator 2007 Ajo zgjedh bashkeshort te mire -- 1979
e mėrkurė . 12 shtator 2007 Roli i prindėrve soundvision.com 1287
e mėrkurė . 12 shtator 2007 Katėr dėshira pėr katėr gra evropiane -- 1759
e martė . 28 gusht 2007 Femra si 'Nene' Jusuf Kardavi 1717
e shtunė . 25 gusht 2007 Rregullat islame pėr foshnjen e porsalindur Sheikh Muhamed Salih El-Munaxhid 1965
e diel . 12 gusht 2007 Pushimet verore pėr ēdo familje (II) Salma Sanwari 1314
e premte . 27 korrik 2007 Pushimet verore pėr ēdo familje Salma Sanwari 1438
e shtunė . 21 korrik 2007 "Nuk do tė ndodhė kataklizma derisa robėresha ta lindė zonjėn dhe zotėriun e saj” Valbona Kelmendi 1203
e mėrkurė . 18 korrik 2007 Njė e vėrtetė e hidhur Valbona Kelmendi 2092
e shtunė . 14 korrik 2007 Femra si bashkeshorte -- 1599
e diel . 08 korrik 2007 Karakteri i gruas sė devotshme -- 1175
e premte . 22 qershor 2007 Fshehtėsitė e martesės Fexhrie Kaēiu 1573
e premte . 22 qershor 2007 Nevojat e fėmijės-obligim pėr prindėrit Fexhrie Kaēiu 1117
e mėrkurė . 30 maj 2007 Njė investim i shėndosh sukses pėr tė ardhmen Valbona Kelmendi 4046
e hėnė . 21 maj 2007 Fėmija memec i cili u bė shkak pėr udhėzimin e babait tė tij -- 1235
e hėnė . 21 maj 2007 Burri im i dashur Dina Istova 2655
e diel . 06 maj 2007 Kėshilla tė posaēme pėr bashkėshorten -- 2214
e premte . 04 maj 2007 Ngushėllimi i habitshėm Bledar Haxhiu 1086
e hėnė . 23 prill 2007 Si tė ruhet familja muslimane -- 3266
e hėnė . 23 prill 2007 Imam Ebu Hanifja i bindej gjithmonė sė ėmės Muhammad Jakub 1046
e martė . 27 mars 2007 Televizioni dhe ndikimi i tij Fexhrie Kaēiu 2189
e hėnė . 26 mars 2007 Nėna: Shoqja ime mė e mirė! Muhammad Sherif 1327
e enjte . 22 mars 2007 Ēfarė do tė mbjellim, atė do tė korrim Muhammad Sherif 1211
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 125

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.