MЁNYRA E ABDESIT

 
Familja
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e mėrkurė . 14 mars 2007 Faza e adoleshencės dhe edukimi fetar Fexhrie Kaēiu 1176
e martė . 13 mars 2007 Ndalimi i ekspozimit tė kontaktit intim Blerta Shaqiri 1269
e mėrkurė . 07 mars 2007 Dėgjueshmėria ndaj burrit Fexhrie Kaēiu 1483
e hėnė . 05 mars 2007 Bashkjetesa e lumtur Blerta Shaqiri 1374
e hėnė . 05 mars 2007 Nuk di kujt...t'i bindem? -- 953
e mėrkurė . 28 shkurt 2007 Ditėlindja e Hasanit Um Umara 1154
e hėnė . 26 shkurt 2007 Emėrtimi i fėmijėve Fexhrie Kaēiu 3543
e mėrkurė . 21 shkurt 2007 Fėmija i ndrojtur Shejh Selman El Aude 1749
e enjte . 15 shkurt 2007 Mostolerimi i tė metave tė njeri-tjetrit Abdul Malik El-Kasim 983
e mėrkurė . 07 shkurt 2007 Ekspozimi i sekreteve tė njerėzve Abdul Malik El-Kasim 945
e martė . 06 shkurt 2007 Fėmijėt -- 914
e premte . 02 shkurt 2007 Edukimi i fėmijėve – pėrgjegjėsi e madhe Fexhrie Kaēiu 991
e martė . 30 janar 2007 Pse e mbyt fėmijėn tėnd? Salije Mema 1290
e mėrkurė . 03 janar 2007 Disa rregulla pėr njė martesė mė tė lumtur - 1690
e enjte . 14 dhjetor 2006 Kėshilla pėr martesėn e lumtur dhe tė suksesshme -- 1504
e enjte . 30 nėntor 2006 Baba, a mund tė m'i huazosh 10 euro? -- 1136
e mėrkurė . 29 nėntor 2006 Roli i familjes nė Islam -- 830
e mėrkurė . 15 nėntor 2006 A duhet t'i tregoj ēdo gjė bashkėshortit? -- 1855
e martė . 14 nėntor 2006 Respektimi i prindėrve Fexhrie Kaēiu 980
e martė . 31 tetor 2006 Detyrat e bashkėshortes ndaj bashkėshortit Eglantina Muēa 1497
e hėnė . 30 tetor 2006 Ēaj pėr vjehrra -- 1740
e premte . 15 shtator 2006 Obligimet e prindėrve ndaj fėmijėve Blerta Shaqiri 1477
e hėnė . 14 gusht 2006 Hidhėrimi dhe tėrbimi pėr shkak tė fėmijėve tė gjinisė femėrore Muhammed Ibrahim b. el-Hamed 1144
e premte . 11 gusht 2006 Plotėsimi i dėshirave fėmijėrore pėr shkak tė qarjes sė tyre pranė prindėrve Muhammed Ibrahim el-Hamed 1268
e mėrkurė . 26 korrik 2006 Martesa-gjysma e fesė Liridona Adili 1870
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 125 nga 125

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.