MЁNYRA E ABDESIT

 
Familja
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte. 10 prill 2014 Protokolli nė shtėpi Valdet Kamberi 1634
e diel. 12 janar 2014 10 gjėrat qė duhet t`ua dhuroni ēdo ditė fėmijėve tuaj ... 2555
e enjte. 31 tetor 2013 ‘Hallovini’ - 13 kėshilla pėr prindėrit -- 3044
e diel. 27 tetor 2013 Nėnė… e ndiej veten fajtor! Osman Ballazhi 1807
e mėrkurė. 18 shtator 2013 Pėrkushtoju gruas, o burrė musliman! Rejhana Ēekrezi 3194
e mėrkurė. 05 qershor 2013 Rrėfimet e njė babai ... 1590
e diel. 19 maj 2013 Biri keqbėrės ... 1210
e mėrkurė. 10 prill 2013 Roli i femrės shqiptare nė krijimin e familjes (II) Labinot Kunushevci 6908
e martė. 12 mars 2013 Roli i femrės shqiptare nė krijimin e familjes Labinot Kunushevci 1967
e premte. 08 mars 2013 Festimi i tė ashtuquajturės "festa e nėnės" Blerta Shaqiri 2351
e martė. 19 shkurt 2013 Keqtrajtimi i prindėrve ... 1588
e hėnė. 21 janar 2013 S'ka hajgare me bashkėshortėsi! Labinot Kunushevci 2503
e enjte. 29 nėntor 2012 Loti i nėnės Naim Hoxha 2305
e martė. 13 nėntor 2012 Fėmija qė bėrtiste nė namaz!!! ... 1585
e premte. 12 tetor 2012 Pse meshkujt tradhtojnė? ... 1970
e martė. 04 shtator 2012 Mos i hedhni fėmijėt tuaj nė zjarr! Valdet Kamberi 1732
e hėnė. 16 korrik 2012 Si ta bėsh bashkėshortin tėnd tė lumtur… Valdet Kamberi 2659
e hėnė. 11 qershor 2012 Vajza qė ia rrėqethi lėkurėn nėnės! ... 2644
e premte. 18 maj 2012 8 gėnjeshtrat e nėnės Mustafa Ukad 2179
e martė. 08 maj 2012 Disa kėshilla pėr mbjelljen e vetėbesimit tek fėmija juaj Valdet Kamberi 1920
e martė. 01 maj 2012 Nėna e porosit tė birin Valdet Kamberi 1584
e hėnė. 16 prill 2012 Si ta kuptoj qė gruaja mė do mua (?) ... 2280
e diel. 08 prill 2012 Burri dhe gruaja Valdet Kamberi 2357
e hėnė. 26 mars 2012 Si t’i bėjmė fėmijėt tanė ta duan Kur’anin? ... 1520
e enjte. 22 mars 2012 E dua nėnėn time! Sabri Vilanci 2317
e martė. 06 mars 2012 Duaje gruan tėnde! Avni Tafili 2639
e enjte. 01 mars 2012 Gruaja dhe Facebook-u ... 2124
e martė. 07 shkurt 2012 Mesazh, prindėrve dhe bijve tė tyre! Avni Tafili 1576
e premte. 21 tetor 2011 Shtėpia ėshtė begati Sheikh Salih el-Munaxhid 1679
e mėrkurė. 06 korrik 2011 Oj nėna ime! Rejhana Ēekrezi 2305
e mėrkurė. 06 korrik 2011 Facebooku, edhe nė jetėn e fėmijėve Valbona Kelmendi 1789
e hėnė. 07 mars 2011 Disa ide pėr prindėrit nė lidhje me fėmijėt e tyre Valbona Kelmendi 2900
e hėnė. 21 shkurt 2011 Si tė lumturohet jeta e dy bashkėshortėve Unejs Murati 4375
e hėnė. 29 nėntor 2010 Kurrsesi mos i gėnjeni fėmijėt Blerta Shaqiri 3038
e diel. 31 tetor 2010 Kujt i takon e drejta mė e madhe e respektit Blerta Shaqiri 3106
e shtunė. 16 tetor 2010 Mėsimi nė punė -- 2139
e hėnė. 27 shtator 2010 Falja e mėkateve Blerta Shaqiri 3128
e hėnė. 09 gusht 2010 Gjėrat qė e ndihmojnė nė ndėrtimin e vetėbesimit te fėmijėt Abdulkerim Bekker 1879
e diel. 18 korrik 2010 Lozni me Fėmijėt Blerta Shaqiri 1977
e mėrkurė. 14 korrik 2010 60 kėshilla pėr bashkėshorten muslimane Selman el - Awde 3839
e mėrkurė. 23 qershor 2010 Mėsoni fėmijėn si tė sillet -- 2194
e mėrkurė. 12 maj 2010 Pėr ty NĖNA ime!!! -- 3182
e hėnė. 15 mars 2010 Ēdo fėmijė ėshtė ndryshe dhe i veēantė valbona Kelmendi 2953
e diel. 07 mars 2010 Festimi i Festės sė Nėnės dhe Festės sė Familjes -- 1816
e mėrkurė. 03 shkurt 2010 Ēelėsi i njė martese tė lumtur Jehona Kamberi Telqiu 3496
e shtunė. 09 janar 2010 Rinia, mes sė shkuarės sė trishtueshme dhe sė ardhmes sė panjohur Avni Tafili 2061
e mėrkurė. 16 dhjetor 2009 Kėshilla tė rėndėsishme pėr mėsimin e moralit dhe edukatės fėmijėve Muhammed bin Xhemil Zejno 2472
e hėnė. 07 dhjetor 2009 Nėna...! Dr. Aid El-Karni 2860
e martė. 03 nėntor 2009 Roli i gruas nė nxjerrjen e brezit fitimtar -- 2240
e premte. 02 tetor 2009 16 mėnyra pėr sjelljen e bereqetit nė shtėpi -- 4182
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 125

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.