MЁNYRA E ABDESIT

 
Poezi
poezi.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 20 shkurt 2007 Unė jam njė grua muslimane Jenn Zaghlou 1543
e martė. 20 shkurt 2007 Lutje Mira Mustafa 1723
e enjte. 15 shkurt 2007 Administratore Sadbere Hashani 1056
e shtunė. 10 shkurt 2007 Mė fal! Ahmed Bukhatir 2237
e mėrkurė. 07 shkurt 2007 Vdekja Albulena Bajrami 1927
e martė. 06 shkurt 2007 Varfėria Albulena Bajrami 1464
e premte. 02 shkurt 2007 Pėr mėkatet e bėra Albulena Bajrami 1441
e martė. 30 janar 2007 Vetėm Ty tė takon falenderimi Mira Mustafa 1380
e shtunė. 27 janar 2007 Prolog Sadbere Hashani 963
e shtunė. 27 janar 2007 Thesari im, o nėnė Sadbere Hashani 1667
e martė. 19 dhjetor 2006 Koha Sadbere Hashani 1325
e mėrkurė. 13 dhjetor 2006 Njihe veten Sadbere Hashani 1672
e mėrkurė. 22 nėntor 2006 Elipsi Sadbere Hashani 995
e mėrkurė. 01 nėntor 2006 T’i besojmė melekėt Zaimka Fetahu 1044
e enjte. 12 tetor 2006 Agjėrimi Behauddin Gashi 1221
e enjte. 12 tetor 2006 Mysafiri i bekuar Loresa Dogani 1165
e premte. 15 shtator 2006 Buzėqeshja Aisheja 2079
e mėrkurė. 13 shtator 2006 Zoti dhe njeriu Ervina Halili 1594
e mėrkurė. 06 shtator 2006 O miku im Ervina Halili 1848
e mėrkurė. 30 gusht 2006 Dikur... Advije Zeqiri 1920
e enjte. 03 gusht 2006 Bindju Allahut Nazmie Nebiu 1897
e enjte. 03 gusht 2006 Paradoksi poetik Sadbere Hashani 1217
e enjte. 03 gusht 2006 Besimi Dallėndyshe Feimi 1890
e enjte. 03 gusht 2006 Mendo Nazmie Nebiu 2257
e hėnė. 24 korrik 2006 Pa mė thuaj Sadbere Hashani 2506
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 201 - 225 nga 225

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.